Stalo tenisas 

Pastaraisiais metais labai mėgstamu tapęs stalo teniso žaidimas pavergia jaunų žmonių laisvalaikį. Nors šis žaidimas negali būti žaidžiamas bet kur ir bet kada panorėjus, tačiau įtraukia ir didžiausius skeptikus. Ypatingai judrus rakečių sportas ugdo ištvermę, lavina kūną bei puikiai emociškai nuteikia. Žaidimo metu intensyviausiai dirba rankų raumenys, tačiau visi staigūs atmušimui reikiami judesiai išjudina ir visą likusį kūną. Sportuoti galite pradėti jau dabar, jums tereikės įsigyti stalo teniso stalą, raketes ir jūs jau pradedančiųjų lygoje.

Mes jus norime perspėti, kad, jeigu pirksite pigų stalą, yra nemažai šansų, kad pinigai bus išleisti veltui, nes stalas greitai suluš ir susidėvės. Perkant šiek tiek brangesnį, tačiau patvarų stalą, galima jaustis saugiai, nes toks stalas namų aplinkoje tarnaus nevieną dešimtį metų.

Sutinku

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę mūsų svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies). Sutikdami su slapukais, spauskite mygtuką "SUTINKU". Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.