Atnaujinus karantino apribojimus, internetu pateiktų užsakymų gavimo ir atsiėmimo tvarka nesikeičia. Mūsų prekių atsiėmimo taškai Kaune ir Vilniuje dirbs įprastu laiku.

Stalo tenisas – visame pasaulyje populiari sporto šaka. Dažnai šis žaidimas vadinamas ping pong. Visgi dauguma jį žaidžiančiųjų mano, kad tai tėra linksmas užsiėmimas. Daugelis nežino, kad žaidžiant stalo tenisą, galite itin pagerinti savo sveikatą. Tai greitas sportas, kuris gali padėti įgyti geresnę fizinę formą. Tikriausiai nustebsite sužinoję, kiek kalorijų sudeginsite sužaidę vieną stalo teniso partiją.

Šiame straipsnyje pateiksime šešias stalo teniso naudas jūsų sveikatai.

Stalo tenisas gerina koordinaciją ir lavina protą

stalo teniso partija, žaidėjas serviruoja padavimą

Žaisdami stalo tenisą, turite gebėti tiksliai pataikyti į greitai skriejantį kamuoliuką. Tai reiškia, kad turite būti išlavinę savo akių ir rankų koordinaciją. Net jei jūsų koordinacija iš pradžių nėra puiki, kuo daugiau žaisite, tuo geresnė ji taps. Taip pat žaisdami turite gebėti žaibiškai priimti tinkamus sprendimus, o tai reikalauja aštraus proto. Kuo daugiau žaisite, tuo labiau šiuos įgūdžius išlavinsite
Stalo tenisas greitina refleksus

Kuo dažniau žaisite stalo tenisą, tuo greitesni taps jūsų refleksai. Kaip jau minėjome, tai greitas žaidimas, kuris padeda išlavinti ne tik įvairius raumenų judesius, bet ir refleksus. Dažnai žaidžiant stiprės jūsų raumenys, kurie leis jums reaguoti situacijose net nesusimąstant (raumenų atmintis). Tai padės ne tik žaidžiant, bet ir daugelyje kitų kasdienių situacijų.

Stalo teniso dėka sumažinsite sąnarių traumų tikimybę

Jei turite problemų su kelių, nugaros, kulkšnių ar riešų sąnariais, stalo tenisas gali tapti puikia fizinės terapijos forma jums. Skirtingai nei kitos sporto šakos, šis žaidimas neapkrauna jūsų sąnarių, tačiau vis vien padės sustiprinti ne tik rankų ir kojų, bet ir širdies raumenį, pagerinti jo darbą.

Žaisdami stalo tenisą galite numesti svorio

stalo tensas padeda mesti svorį, žmogus ant svarsyklių

Fizinis aktyvumas gali padėti bandant sulieknėti, nes, pasirinkdami aktyvesnį gyvenimo būdą, sudeginate daugiau kalorijų. Stalo tenisas – puikus pasirinkimas norint tapti aktyvesniais.

Daugelis tikriausiai to nežino, tačiau žaidžiant stalo tenisą apie valandą laiko per dieną, galima sudeginti net 272 kalorijas! Tai puikus būdas numesti papildomo svorio linksmai leidžiant laiką.

Stalo teniso dėka pagerėja kognityviniai įgūdžiai

Moksliškai įrodyta, jog žaidžiant stalo tenisą galima pagerinti motoriką ir kognityvinius įgūdžius. Daugelis tyrimų rodo, kad žaidžiant šį žaidimą galima pagerinti smegenų kraujotaką. Tai ne tik gali padėti jums aiškiau galvoti kasdieniame gyvenime, bet ir užkirsti kelią demencijai ar Alzheimerio ligai.

 

Stalo tenisas gerina pusiausvyrą

stalo tenisas gerina pusiausvyrą

Norint tapti geresniu stalo teniso žaidėju, reikia mokėti laikyti pusiausvyrą ir greitai valdyti kojas. Šiame žaidime turite sugebėti greitai pakeisti judėjimo kryptį, o tam gera pusiausvyra yra būtina. Reguliariai žaisdami stalo tenisą, ją pagerinsite. Geresnė pusiausvyra gali praversti ir kitose jūsų kasdienio gyvenimo veiklose.

Jei iki šiol svarstėte, ar stalo tenisas būtų jums naudingas, nedvejodami galite pradėti juo užsiimti! Tai puikus būdas mesti iššūkį sau ir kitiems: tiek protiškai, tiek fiziškai. Taip pat, stalo tenisas suteikia galimybę daugiau socializuotis, galbūt net susirasti naujų bičiulių. Na, o jei ieškote, kur įsigyti kokybiškos stalo teniso įrangos – stalų, rakečių, kamuoliukų ir kt., visada tai galite padaryti čia!

Komentarai ()

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".