Paspirtukai

paspirtukai.png
Vaikų pamėgti paspirtukai vis labiau populiarėja ir tarp paauglių, ir suaugusių. Vis dažniau paspirtukas naudojamas ne tik aktyviam laisvalaikui, bet ir kaip puiki transporto priemonė, spūsčių varginamuose miestų  gatvėse. Jei norite dailinti kūno linijas - neapsiriksite pasirinkę paspirtuką. Įdomu tai, kad važiuojant su paspirtuku sudeginama ženkliai daugiau kalorijų, nes prireikia daugiau energijos, fizinės ištvermės, nei keliaujant dviračiu. Patariama važiuojant su paspirtuku keisti kojas, kad apkrova vienodai pasiskirstytų ant abiejų kojų. Didžiausia apkrova tenka ne tai kojai, kuri atsispiria, bet stoviančiajai.
Pas mus paspirtukus išsirinks kiekvienas, asortimente turime ilgoms distancijoms skirtus elektrinius paspirtukus, paspirtukus vaikams, paaugliams, suaugusiems.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".