Boksas ir MMA

Boksas ir MMA


Boksas – kovinio sporto šaka, kuri reikalauja nemažai jėgų. Boksuojantis galima ne tik palaikyti puikią fizinę formą, boksas taip pat teigiamai veikia protą ir emocinį intelektą. Dėl pratimų įvairovės, naujų smūgių ir derinių mokymosi boksas niekada nebus nuobodus. Be to, reikia ne tik galvoti apie smūgius, bet ir nuolat būti pasiruošus atlaikyti netikėtus priešininko ėjimus. Užsiimant boksu dingsta susierzinimas, bloga nuotaika, besitreniruojantieji jaučiasi palengvėję, išsikrovę. Boksu užsiimantys žmonės tampa laimingesni, sumažėja stresas, padidėja jų pasitikėjimas savimi.

Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti užsiimant boksu: bokso maišus, kriaušes, pirštines, dantų apsaugas-kapas, šalmus, popirštines ir bintus, bokso aprangą ir avalynę, šokdynes, dangą.

 

MŪSŲ PARDUOTUVĖS

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".

Prekė pridėta palyginimui.