Boksas ir MMA

Boksas ir MMA


Boksas – kovinio sporto šaka, kuri reikalauja nemažai jėgų. Boksuojantis galima ne tik palaikyti puikią fizinę formą, boksas taip pat teigiamai veikia protą ir emocinį intelektą. Dėl pratimų įvairovės, naujų smūgių, derinių mokymosi boksas niekada nebus nuobodus. Be to, reikia ne tik galvoti apie smūgius, bet ir nuolat būti pasiruošus atlaikyti netikėtus priešininko ėjimus. Užsiimant boksu dingsta susierzinimas, bloga nuotaika, besitreniruojantieji jaučiasi palengvėję, išsikrovę. Užsiimantys boksu žmonės tampa laimingesni, sumažėja stresas, stiprinamas pasitikėjimas savimi.
Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti užsiimant boksu: bokso maišus, kriaušes, pirštines, dantų apsaugas-kapas, šalmuspopirštines ir bintus, bokso aprangą ir avalynę, šokdynes, dangą.

Karate – viena kovinio sporto šakų. Karate stiprina fizinę ir psichologinę sveikatą. Itin naudinga karate užsiimti vaikams, nes lavinama ištvermė, formuojamas charakteris, stiprinamos augančios asmenybės savybės, mokomasi disciplinos, emocijų kontrolės, koreguojamos negatyvios vaiko charakterio savybės.
Karate sporte pasiekimai matuojami diržo spalva.
Jei planuojate užsiimti arba užsiimate karate sportu, siūlome įvairių spalvų karate diržus, karate aprangą – kimono, karate apsaugas, pirštines, letenas ir makivaras, dangas.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".