Turistinės kėdės

Turistinės kėdės


Leidžiant laiką gamtoje pasitaiko akimirkų, kai norisi prisėsti ir tiesiog žiūrėti į tolį, grožėtis atsiveriančiais vaizdais. Kiekviename gražiame kampelyje suolelių ar kėdžių nepristatysi, o jei ir pristatysi, tai didelė tikimybė, jog jie visi bus užsėsti. Tokiu atveju nėra nieko geriau kaip su savimi turėti sulankstomą turistinę kėdę. Tuomet ir žvejyba neprailgsta, ir mėgautis kraštovaizdžiu bei pokalbiais su draugais galima be paliovos.

Mūsų asortimente rasite tiek nedidelių, įvairiaspalvių stovyklavimo kėdžių be atlošo, tiek patvarių, atllošus ir porankius, bei vietą puodeliui turinčių turistinių kėdžių.

PARDUOTUVĖS JAU DIRBA!

NUOLAIDOS IKI - 35%

*Nuolaidos taikomos nuo standartinių kainų. Nuolaidos nesumuojamos. Akcijos metu, fizinėse parduotuvėse, prekės kaina gali būti sumažinama iki mūsų internetinėje parduotuvėje skelbiamos prekės kainos.

PARDUOTUVĖ KAUNE

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".