Amix Green Tea extract with vit C 100 капсул Expand

Amix Green Tea extract with vit C 100 капсул

Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

Amix Green Tea extract with vit C  - tai žaliosios arbatos ekstrakto kapsulės. Žalioji arbata žinoma nuo seno kaip naturalus antioksidantas. .Žaliosios arbatos ekstraktas didina protinį ir fizinį darbingumą, reguliuoja cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje, stiprina imuninę sistemą, pasižymi termogeniniu efektu, aktyvina medžiagų apykaitą, riebalų oksidacijos procesus.

Подробнее

14,10 €

С НДС

Amix Green Tea extract with vit C 100 kaps

Amix Green Tea extract with vit C  - tai žaliosios arbatos ekstrakto kapsulės. Žalioji arbata žinoma nuo seno kaip naturalus antioksidantas. .Žaliosios arbatos ekstraktas didina protinį ir fizinį darbingumą, reguliuoja cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje, stiprina imuninę sistemą, pasižymi termogeniniu efektu, aktyvina medžiagų apykaitą, riebalų oksidacijos procesus. Tai taip pat labai stiprus antioksidantas. Remiantis moksliniais tyrimai jo antioksidacinės savybės yra 100 kartų stipresnės nei vitamino C ir 25 kartus stipresnės nei vitamino E.

  • Naturalus antioksidantas
  • Gelbsti, norint sulieknėti
  • Stiprina imuninę sistemą
  • net 500mg kiekvienoje kapsulėje
  • Praturtintas vitaminu C

Porcija: 1 kapsulė (pakuotėje 100 porcijų) 

Žaliosios arbatos ekstraktas 

(Standartizuoto 50% polifenolių, 30% katachinų ir 10% EGCG)

500mg
Vitaminas C100mg

 

Vartojimas 1-2 kapsules, per dieną prieš valgant.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu

Написать отзыв

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies