Biotech Multi Mineral Complex Expand

Biotech Multi Mineral Complex

BioTech USA BioTech USA

Новое

Multi Mineral Complex yra maisto papildas skirtas papildyti svarbiausiomis mineralinėmis medžiagomis sportininko ar aktyvia veikla užsiimančio žmogaus organizmą. Daugelis mineralų yra prarandama sunkaus fizinio darbo ar treniruočių metu.

Подробнее

Доставка: 1-3 рабочих дня

7,00 €

С НДС

Biotech Multi Mineral Complex

BiotechUSA Multi Mineral Complex yra maisto papildas skirtas papildyti svarbiausiomis mineralinėmis medžiagomis sportininko ar aktyvia veikla užsiimančio žmogaus organizmą. Daugelis mineralų yra prarandama sunkaus fizinio darbo ar treniruočių metu. Todėl labai svarbu laiku aprūpinti organizmą mineralinėmis medžiagomis.Multi Mineral Complex sudėtyje esantys mineralai subalansuoja organizmo funkcijas.

Vienoje Multi Mineral Complex kapsulėje esantis kiekvieno mikromineralo kiekis sudaro 100 ar daugiau procentų RDN (Rekomenduojama Dienos Normos).

Sudėtis:

Vitaminai ir mineralai:

Medžiaga

3 tabletės / 1 porcija

RDN

Kalcis

1000 mg

100%

Geležis

18 mg

100%

Fosforas

150 mg

15%

Jodas

150 mcg

100%

Magnis

400 mg

100%

Cinkas

15 mg

100%

Selenas

25 mcg

36%

Varis

2 mg

100%

Manganas

5 mg

250%

Chromas

25 mcg

21%

Molibdenas

25 mcg

33%

Kalis

50 mg

1%

Kiti ingredientai:

Išrūgų (pieno) baltymas, stearino rūgštis, magnio stearatas, sudėtyje yra vėžiagyvių kiautų.

Vartojimas:

Rekomenduojama vartoti po 3 kapsules per dieną arba tiek kiek paskyrė medicinos specialistas. Norint pagerinti įsisavinimą, patariama vartoti Multi Mineral Complexkartu su maistu.

Pakuotė:

100 tablečių.

Написать отзыв

BioTech USA – kompanija turinti daugiau nei 20 metų patirtį gaminant maisto papildus sportininkams. 1999 m. Biotech pradėjo vystyti savo veiklą Europoje ir dabar yra viena iš lyderiaujančių Europos maisto papildų kompanijų, siūlanti plačią liniją produktų skirtų tiek mėgėjiškai, tiek profesionaliai sportuojantiems. Išmėgink BioTech USA produktus ir įvertink kokybę produktų, kurie pripažįstami ir vertinami daugiau nei 44 pasaulio šalyse!

Accept

Site use cookies