Biotech Calcium Complete 90 кап. Expand

Biotech Calcium Complete 90 кап.

BioTech USA BioTech USA

Новое

Kalcis -būtinas mineralas žmogaus organzmui, atsakingas už kaulų, dantų formavmasi. Net 99 proc. kalcio yra sukaupta kauluose ir dantyse. Likęs kalcio kiekis yra ekstaląstelineme skystyje ir dalyvauja daugelyje biocheminių reakcijų.

Подробнее

Доставка: 1-3 рабочих дня

7,00 €

С НДС

Biotech Calcium Complete 90 kaps.

Kalcis -būtinas mineralas žmogaus organzmui, atsakingas už kaulų, dantų formavmasi. Net 99 proc. kalcio yra sukaupta kauluose ir dantyse. Likęs kalcio kiekis yra ekstaląstelineme skystyje ir dalyvauja daugelyje biocheminių reakcijų. Labai nedidelis kalcio kiekis yra  ląstelių viduje, bet ir čia jis vaidina svarbų vaidnemį.Suaugęs žmogus savo organzme turi ape 1,2 kg kalcio. Augant kalcis yra būtinas. Jis atsakingas už kaulų ir dantų foramavimasi. Be to gali apsaugoti nuo alerginių reakcijų bei deprasijos.

Biotech Calcium Complete sudėtyje yra 500 mg kalcio ir 250 mg Magnio.

Magnis yra gyvybiškai svarbus žmogaus organizmui. Tai mikroelementas, kuris aktyvina daugiau nei 300 fermentų veiklą, dalyvauja angliavandenių, lipidų, baltymų, energijos apykaitoje, šilumos reguliacijos procese, plintant nerviniam impulsui, palaikant raumenų dirglumą. Magnis svarbus taip pat kalcio ir vitamino C apykaitai. Mineralas palaiko normalų širdies ritmą, reguliuoja širdies nervų ir raumenų aktyvumą, atpalaiduoja kraujagyslių, virškinamojo trakto, tulžies pūslės ir latakų lygiuosius raumenis, saugo nuo aterosklerozės, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, reguliuoja kraujo spaudimą, nervinių ląstelių mitybą.

Sudėtis: 2 kapsulės

Kalcis (kalcio karbonatas)500mg
Magnis (magnio oksidas)250mg

Vartojimas: 2 kapsules per diena, geriausia ryte.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu

Написать отзыв

BioTech USA – kompanija turinti daugiau nei 20 metų patirtį gaminant maisto papildus sportininkams. 1999 m. Biotech pradėjo vystyti savo veiklą Europoje ir dabar yra viena iš lyderiaujančių Europos maisto papildų kompanijų, siūlanti plačią liniją produktų skirtų tiek mėgėjiškai, tiek profesionaliai sportuojantiems. Išmėgink BioTech USA produktus ir įvertink kokybę produktų, kurie pripažįstami ir vertinami daugiau nei 44 pasaulio šalyse!

Accept

Site use cookies