Цена снижена! STALO TENISO STALAS CORNILLEAU SPORT 500 INDOOR (VIDAUS) Expand

Стол для настольного тенниса CORNILLEAU SPORT 500 INDOOR (дла зала)

Cornilleau Cornilleau

Новое

CORNILLEAU SPORT 500 INDOOR (vidaus) stalas, pagamintas Prancūzijoje. 22 mm storio drožlių plokštė, sutvirtinta 50 mm metaliniu rėmu. Reguliuojamas tinklelio aukštis ir įtempimas. Sulankstomas, su dėklu kamuoliukams ir raketėms. Savaime užsilenkiantis tinklelio mechanizmas. Stalo kampai padengti guma, kad apsaugotų nuo sužeidimų. Dvigubi ratukai su stabdžiais. Reguliuojamos kojos.

Подробнее

490,00 €

С НДС

650,00 € С НДС

-160,00 €

  • DSI sistema: aukščiausias saugumo lygis rinkoje, 16 automatinių užsirakinimo vietų, atitinka EN 14468-1 standartus.
  • COMPACT technologijos centrinė sulenkimo ir išskleidimo rankena, dvigubi transportavimo ratukai su stabdžiais, rakečių ir kamuoliukų dėklai su dangteliais, tinklelio užsilenkimas sandėliuojant.
  • Nenusitrinančios baltos linijos, plieninis ir aliuminis lakuotas rėmas.

 

Naujos patentuotos DSI technologijos dėka, jūs galėsite automatiškai užrakinti teniso stalą ir palikti jį visiškai saugų net neįprastame paviršiuje, pvz. vejos, smėlio, grindinio akmens ar grunto paviršiuje. Keturi saugumo varžtai, aštuoni laikymo užsegimai, aštuoni naudojimo užsegimai padaro šią saugumo sistemą pačia saugiausia. Jūsų patogumui, stalas yra aprūpintas patogia lengvai naudojama atidarymo rankena. Cornilleau puikiai sekasi derinti komfortą ir saugumą. Naujos atrakinimo ir užrakinimo sistemos, su ergonominėmis rankenomis, dėka, jus lengvai atrakinsite ir užrakinsite stalą viena ranka.

 

Kiekvieną dieną Cornilleau inžinieriai kuria sistemas galimų nelaimingų atsitikimų rizikai sumažinti. COMPACT technologijos sulenkimo sistema sumažina stalo nukritimo riziką, visiškai panaikina galimybę vaikui įkišti rankas tarp stalo pusių, kai jis yra sulenktas, ir palengvina stalo atidarymą ir uždarymą. COMPACT technologijos dėka, jums nereikės jaudintis dėl stalo laikymo vietos. Sulenktas stalas tilps visur.

 

GamintojasCORNILLEAU
Modelis500 INDOOR
Garantija3 metai
Paskirtislaisvalaikiui
Transportavimo rankena+Yes+
Išmatavimai (i x p x a)274 x 152 x 76 cm
Išmatavimai sulenkus (i x p x a)167 x 75 x 155 cm
Balanso reguliavimas+Yes+
Stalo tinklelisreguliuojamas įtempimas
Rakečių ir kamuoliukų lentyna+Yes+
Stalo rėmas50 mm, atsparus rūdijimui metalinis rėmas
Stalviršismedžio drožlių plokštė
Stalviršio storis22 mm
Stalo kojos120 x 60 mm, aukštos kokybės plastikas, išgaubtos
Stalo ratukai30 x 150 mm, dvigubi, su stabdžiais

Написать отзыв

Accept

Site use cookies