Amix Anabolic Explosion 200 капсул Expand

Amix Anabolic Explosion 200 капсул

Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

Amix Anabolic Explosion - galingas produktas, visiems aktyviai sportuojantiems ir sveikai gyvenantiems. Įpatingai veiksminga produkto sudėtis, leidžia padidinti naturalaus testosterono kiekį iki maksimumo.

Подробнее

37,40 €

С НДС

Amix Anabolic Explosion 200 caps

Amix Anabolic Explosion - galingas produktas, visiems aktyviai sportuojantiems ir sveikai gyvenantiems. Įpatingai veiksminga produkto sudėtis, leidžia padidinti naturalaus testosterono kiekį iki maksimumo. Testosteronas - vyro organizme atsakingas už fizinį, intelektualini bei lytinį pajėgumą. Taigi Amix Anabolic Explosion - būtent tai ko jums reikia. Produktas leis treniruotis kur kas intensyviau, jausitės kur kas žvalesni, turėsite daugiau jėgų.

  • Daugiau jėgų
  • Daugiau energijos
  • didesnis libido
  • Greitesnis atsistatymas po fizinio krūvio
  • Greitesnis raumens augimas


Sudėtis: 6 kapsulės

Tribulus Terrestris (40proc saponimų)1500mg
Taurinas1000mg
L-Citrulinas1000mg
ZMA800mg
  cinko aspartatas30mg
  Magnio citratas ir oksidas450mg
   vitaminas B610,5mg
HMB (beta-Hydroxy Beta-methylButyrate500mg
Saw Palmetto ekstraktas30mg


Vartojimas: 6 kapsules prieš treniruotę. Ne treniruočių dienomis- 6 kapsules ryte su maistu. Vartoti 8 savaites, tada daryti 4 savaičių pertrauką.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu

Написать отзыв

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies