Extrifit Bulgarian Tribu 90% 100 tab. Expand

Extrifit Bulgarian Tribu 90% 100 таб.

Extrifit Sports Nutrition Extrifit Sports Nutrition

Новое

Bulgarian Tribu 90% yra stipriausias tribulus produktas rinkoje. Vieną kapsulę sudaro 500 mg 90% tikro Bulgariško Tribulus Terrestris. 

Подробнее

Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos

29,00 €

С НДС

Bulgarian Tribu 90% 100 tab.

Bulgarian Tribu 90% yra stipriausias tribulus produktas rinkoje. Vieną kapsulę sudaro 500 mg 90% tikro Bulgariško Tribulus Terrestris. Tai aukščiausios kokybės ir stipriausios koncentracijos veikliosios medžiagos bei didžiausia leistina norma 90,75%. Tribulus ženkliai pakelia testosteroną - šis efektas yra įrodytas tik su Bulgarišku Tribulus. Tribulus yra plačiai vartojamas ypatingai jėgos sporto šakų atstovų. Tribulus padeda auginti kokybišką raumenų masę bei jėgą.

  • Raumenų masės prieaugis.
  • Didina fizinę energiją
  • Daugiau jėgos ir energijos
  • Greitesnis atsistatymas
  • Stiprina imūninę sistemą
  • Stiprina seksualinį potraukį.

 

Nėra toksinio nei nepageidaujamo poveikio net prie didelių dozių. 100 % legalus ir saugus vartoti profesionaliame sporte.

Sudėtis 100 gramų.
Energetinė vertė:                                                             44 kcal / 185 kJ
Baltymai                                                                                       10 gr
Angliavandeniai                                                                           0 gr
Riebalai                                                                                        0.5 gr
Sudėtis1 kapsulėje ir porcijoje 3 kapsulėse
Gulsčiosios ragužės (Tribulus Terrestris) ekstrakto  500 mg/1500 mg
Saponinai  90,75 %
Gulsčiosios ragužės ekstraktas 93 gr / 100 gr


Vartojimas: Kaip maisto papildą vartoti 3 kapsules kasdien. Naudoti ilgą laiką.

Pakuotė: 100 kaps.

Написать отзыв

BIOTECH ZMATTACK 60kaps

Extrifit - maisto papildai sukurti speextrifit maisto papildai profesionalamscialiai profesionaliems sportininkams. Pagrindinis kompanijos tikslas yra pirmauti maisto papildų rinkoje, patenkinant net išrankiausio kliento poreikius, bei naudojant aukščiausios kokybės žaliavas.  

Visi produktai yra sukurti bendradarbiaujant žymiausių Europos technologų bei geriausių mūsų sportininkų bendromis jėgomis, kad maisto papildų veiksmingumas būtų maksimalus. Tikimės ir toliau būti labiausiai augančia ir pirmaujančia maisto papildų kompanija Europoje.

Extrifit maisto papildų kompanija buvo įkurta 2007 metais su mintimi sukurti pačius pažangiausius maisto papildus fitneso, kultūrizmo ir kitų sporto šakų atstovams. Daug pastangų ir laiko buvo investuotą į tyrimus, plėtrą bei rasti pačius geriausius žaliavų tiekėjus visame pasaulyje.

Mes tikime, kad vienintelis kelias sukurti geriausius produktus yra naudoti tik geriausias ir aukščiausios kokybės farmacines žaliavas. Visi produktai buvo sukurti padedant Čekijos kultūristų ir fitneso atstovų. Produktai buvo sukurti taip, kad tenkintų visus sportininkų poreikius.

Accept

Site use cookies