Amix TribuLyn Max 90% 90 капсул Expand

Amix TribuLyn Max 90% 90 капсул

Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

Amix Tribulyn™ Max - tai visiškai natūralus, žolinis preparatas, kurį sportininkai vartoja siekdami padidinti natūralaus testosterono sekreciją, o kartu ir padidinti liesą raumenų masę, jėgą, ištvermę, lytinį pajėgumą.

Подробнее

25,80 €

С НДС

Amix TribuLyn™ Max 90% 90 kaps.

Amix Tribulyn™ Max - tai visiškai natūralus, žolinis preparatas, kurį sportininkai vartoja siekdami padidinti natūralaus testosterono sekreciją, o kartu ir padidinti liesą raumenų masę, jėgą, ištvermę, lytinį pajėgumą.

 Amix Tribulyn™ Max sudarytas iš gryno Tribulus terrestris ekstrakto, kuriame yra net 90 % stipriu anaboniniu poveikiu pasižyminčių saponinų. Steroidiniai saponinai stimuliuoja lytinių liaukų veiklą skatindami iuteinizuojančio (LH) hormono produkciją, o kartu ir optimalaus testosterono lygio palaikymą kraujyje. 

Amix Tribulyn™ Max padės jaustis žvalesniais, energingesniais ir aktyvesniais kiekvieną dieną. Be anaboliniams steroidams būdingo šalutinio poveikio!

Amix Tribulyn™ Max 90 % privalumai

  • Padeda palaikyti natūralaus testosterono gamybą
  • Visiškai natūralus produktas
  • Padeda priaugti liesos raumenų masės 
  • Padeda sumažinti riebalinę masę
  • Skatina spermatogenezę
  • Didina seksualinį potraukį
  • Greitina metabolizmą
  • Padeda jaustis žvaliau ir energingiau kiekvieną dieną

Sudėtis (1 kapsulė) - gulsčiosios ragužės Tribullus terestris ekstraktas (90 % steroidinių saponinų) 750 mg.

Kitos sudedamosios dalys: kapsulė (želatina, vanduo, dažiklis titano dioksidas), magnio stearatas, lipnumą reguliuojanti medsilicio dioksidas.

Vartojimas: gerkite po 1 kapsulę per dieną prieš miegą.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu

Написать отзыв

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies