Цена снижена! MULTIFUNKCINIS CENTRAS BODYCRAFT ELITE Expand

Многофункциональный центар BODYCRAFT ELITE

Bodycraft Bodycraft

6631-F77B

Новое

MULTIFUNKCINIS CENTRAS BODYCRAFT ELITE

Подробнее

3 099,00 €

С НДС

3 299,00 € С НДС

-200,00 €

MULTIFUNKCINIS CENTRAS BODYCRAFT ELITE yra ko gero pats universaliausias ir geriausias treniruoklis kokį tik galite gauti. Nepriekaištingos kokybės ir plataus pratimų pasirinkimo multifunkcinis centras, kuris be precendento savo galimybėmis yra geriausias pasirinkimas padės Jums stiprinti raumenis ir palaikyti sportinę formą, aukščiausiame lygyje.

Daug dėmesio buvo skirta dizaino kūrimui, kad ne tik išvaizda būti moderni, bet ir praktiška. Šis multifunkcinis centras yra kompaktiškas, idealiai priglundantis prie sienos taip sutaupydamas daug vietos namų aplinkoje. Visas šis treniruoklis yra pagmintas tik iš aukštos klasės medžiagų. Plieninis rėmas yra itin stabilus ir tvirtas. Trosas yra pintas iš plieninės vielos, ir yra išbandyta su maksimale traukimo gale, kuri yra net 1000 kilogramų, taip užtikrinant treniravimosi saugumą.

Su šiuo multifunkciniu centru, Jūs galėsite treniruoti kiekvieną kūno raumenų grupę taip kaip Jūs panorėsite. Šiame įrenginyje yra pridėtas 90kg svorių komplektas, su kuriuo galima padaryti net iki 180kg pasipriešinimą. Tai yra išties universalus, praktiškas ir itin funkcionalus treniruoklis bet kam ar tai būtų profecionalas ar tiesiog sveiką gyvenimo būdą propaguojantis žmogus.

 

Už papildomą mokestį, Jūs galite įsigyti kojų preso treniruoklį, kuris prisijungia prie viso BODYCRAFT ELITE centro, taip suteikdamas jums galimybę stiprinti kojų raumenis su dar daugiau pratimų.

 

Šiame trumpame video filmuke pristatomas MULTIFUNKCINIS CENTRAS BODYCRAFT ELITE:

GamintojasBODYCRAFT
ModelisELITE
Garantija2 metai
Treniruoklio svoris178 kg
Išmatavimai (i x p x a)180 x 155 x 210 cm
Reguliuojama sėdynėVertikaliai
Reguliuojamas atlošasHorizontaliai
Maksimali trosų apkrova300 kg
Svorių kiekis90 kg (20 x 4,5 kg) su santykiu 1:2 (max pasipriešinimas 180 kg)

Написать отзыв

Accept

Site use cookies