MULTIFUNKCINIS CENTRAS BODYCRAFT GX Expand

Многофункциональный центар BODYCRAFT GX

Bodycraft Bodycraft

GX

Новое

BODYCRAFT GX vienas novatoriškiausių multifunkcinių centrų, kuriuos siūlome namų rinkai. Su daugybę galimybių šis centras garantuoja aukštos kokybės treniruotes. Šis įrenginys siūlo tikrai platų pratimų pasirinkimą, kuriuos atliksite saugiai bei efektyviai.

Подробнее

Pristatymas: 3 - 8 darbo dienos

2 200,00 €

С НДС

MULTIFUNKCINIS CENTRAS BODYCRAFT GX yra pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų, rėmai yra stabilūs ir tvirti. Šis įrenginys yra skirtas visiem, nesvarbu nuo Jūsų ūgio ar svorio, nes pozicijos yra lengvai reguliuojamos vertikaliai ir horizontaliai. 90 kilogramų svorių komplektas su 180 kilogramų pasipriešinimu yra pagamintas iš aukštos klasės medžiagų, taip pat kaip ir trosai, kurie prieš įdiegiant yra išbandomi, kad atlaikytų bet kokį svorį. Su šiuo įrenginiu Jūs galėsite treniruoti viršutinius rankų, liemens, nugaros, kojų raumenis. Bendras šio treniruoklio pratimų skaičius siekia apie 40 skirtingų pratimų, tad visi ras sau tinkamą būdą tvirtinti savo kūną ir raumenis.

Už papildomą kainą galite įsigyti kojų preso treniruoklį, kuris dar pridės papildomą skaičių pratimų, skirtų kojų raumenims.

 

Šiame trumpame video pristatomas MULTIFUNKCINIS CENTRAS BODYCRAFT GX:

GamintojasBODYCRAFT
ModelisGX
Garantija2 metai
Treniruoklio svoris122 kg
Išmatavimai (i x p x a)130 x 90 x 210 cm
Reguliuojama sėdynėVertikaliai
Reguliuojamas atlošasHorizontaliai ir vertikaliai
Maksimali trosų apkrova250 kg
Svorių kiekis90 kg (20 x 4,5 kg) with ratio1:2 (max resistance 180 kg)

Написать отзыв

Тренажер с свободным весом BODYCRAFT F430

Ar Jūs ieškote idealaus treniruoklio užtikrinančio saugų ir efektyvų treniravimąsį su štangomis. Tuo atveju BODYCRAFT F430 laisvų svorių staklės kaip tik Jums. Šios staklės yra ypatingai tinkamos atliekant intensyvias jėgos treniruotes. Visos treniruoklio dalys yra pagamintos naudojantis aukštos kokybės medžiagomis, kas garantuoja Jums patikimą treniruoklio veikimą ilgus metus.

Accept

Site use cookies