Amix Gel - Fat Burner гель 200 мл Expand

Amix Gel - Fat Burner гель 200 мл

1 Review(s)
Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

AmixTM Fat Burner gel – specialiai sukurta itin stipri formulė, kovojanti su poodinių riebalų kaupimusi. Unikali sudėtis turi efektyvių biologinių medžiagų ( karnitino, kofejino, Gotu kolos ir butchersbroom) kurios skatina odos mikrocirkuliaciją bei skatina riebalų ląstelų metabolizmą

Подробнее

22,90 €

С НДС

Amix Gel - Fat Burner gelis 200 ml

AmixTM Fat Burner gel – specialiai sukurta itin stipri formulė, kovojanti su poodinių riebalų kaupimusi. Unikali sudėtis turi efektyvių biologinių medžiagų ( karnitino, kofejino, Gotu kolos ir butchersbroom) kurios skatina odos mikrocirkuliaciją bei skatina riebalų ląstelų metabolizmą. Sudėtyje esanti gebenė bei kaštonų ekstraktai gerina kapiliarų pralaidumą ir padeda sumažini odos edemą. AmixTM Fat Burner gel sudėtyje yra panthenolio- helurono rūgštie bei kolageno, kurie skatina odos regeneracinius procesus, odos drekinimą, bei sumažina oksidacinius procesus.Alifatinai ir mentolis sukuria subalansuotą derinį bei suteikia kaitinimo efektą.

Labiau tinkantis vyrams

Rekomenduojama vartoti: Naudokite ant sausos, švarios odos. Tepti lokaliai, 2 kartus per dieną. Švelniai masažuojant įtrinti gelį į odą, pilvo ar juosmens srityje, bei tuose vietose, kur norite sumažinti riebaliinį audinį.

ĮSPĖJIMAS: galimas kaitinimo efektas tose vietose, kur išteptas gelis. Tai visiškai normalus reiškinys. Venkite kontakto su veido oda. Netepti intymiose vietose ir ten , kur oda yra jautri. Jei kaitinimo efektas per stiprus, geli tiesiog nuplaukite vandeniu. Laikyti vėsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Saugoti nuo vaikų.

Оценка 
2014-10-16

Fat Burner gelis

Puiki prekė! Akivaizdžiai matomi rezultatai. Ačiū Powersport vadybininkui, kad pasiūlė ir padėjo išsirinkti man tinkamą prekę.

  • 1 из 1 посетителей считают этот отзыв полезным.

Оставьте свой отзыв! !

Написать отзыв

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies