Amix Gel - No Fat and Cellulite 200 мл Expand

Amix Gel - No Fat and Cellulite 200 мл

Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

AmixTM No Fat&Cellulite Gel – tai gelis, specialia sukurtas kovoti su poodinių riebalų kaupimusi ir efektyviai juos mažinti. Unikali sudėtis praturtinta labai efektyviomis biologinėmis medžiagomis, tokiomis kaip kofeinas, karnitnas ir kitomis.

Подробнее

20,00 €

С НДС

Amix Gel - No Fat & Cellulite 200 ml

AmixTM No Fat&Cellulite Gel – tai gelis, specialia sukurtas kovoti su poodinių riebalų kaupimusi ir efektyviai juos mažinti. Unikali sudėtis praturtinta labai efektyviomis biologinėmis medžiagomis, tokiomis kaip kofeinas, karnitnas ir kitomis. Šios medžiagos skatina odos mikrocirkuliaciją, bei riebalų ląstelių matabolizmą. Sudėtyje esanti Gebenė kaštonų ekstraktai gerina kapiliarų pralaidumą ir padeda išvengti odos edemos.

AmixTM No Fat&Cellulite Gel gelyje yra Panthenolio-hialurono rūgšties, kolageno ir Acefotolio komplekso, kuris palaiko odos regeneracijos procesus, drėkina odą ir sumažina oksidų žalą. Šis kompleksas turi biologiškai aktyvių medžiagų, skirtų moterims apsaugoti jautrią odą, bei kovoti su celiulitu, raukšlėmis ir odos senėjimu. Sudėtyje esantis mentolis ir alavijų ekstraktai, suteikia malonų šaldantį poveikį, ramina odą ir ją stangrina.

Labiau tinka moterims.

Rekomenduojama vartoti: 2 kartus per dieną tepti problemines vietas, švelniai jas masažuojant. Tepkite pilvo, šlaunų, sedmenų sritis. Netepti pažeistos odos, bei veido.

Написать отзыв

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies