Amix HCA 100 капсул Expand

Amix HCA 100 капсул

Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

AMIX™ HCA tai naturalus svorio kontrolės papildas, sukurtas padėti atsikratyti nereikalingų kilogramų. Neturi jokių šalutinių poveikių, kaip įprasti termogenikai.

Подробнее

17,10 €

С НДС

Amix HCA 100 kaps.

AMIX™ HCA tai naturalus svorio kontrolės papildas, sukurtas padėti atsikratyti nereikalingų kilogramų. Neturi jokių šalutinių poveikių, kaip įprasti termogenikai.

HCA pagrindinis ingridiantas yra Hydroxycitric rūgštis. Tai naturalus ekstraktas iš Garcina Combogia vaisių, kuris yra seniai žinomas ir vartojamas pietryčių azijoje.

HCA sumažina angliavandenių virtimą riebalais, greitina riebalų metabolizmą. Dėl šios priežasties suvartoti angliavandeniai daugiau skiriami papildyti gliukogeną raumenyse, ir mažiau atidedami kaip riebalinis audinys. HCA taip pat mažina apetitą, didina riebalų oksidacija, greitna medžiagų apykaitą. HCA yra efektyvus ir veiksmingas svorio kontrolės papildas.

 Privalumai:

  • Efektyvus svorio kontrolės papildas
  • Greitna medžiagų apykaitą
  • Suteikia energijos ir žvalumo
  • Mažina apetitą
  • Visiškai naturalus


Rekomenduojama vartoti

Porcija: 1-2 kapsulės per dieną, 30-60 min prieš valgį, užgerinat didesniu kiekiu vandens.

Porcijoje : Garcinia Cambogia Extract 1500 mg

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu

Написать отзыв

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies