Biotech Super Fat Burners Expand

Biotech Super Fat Burners

BioTech USA BioTech USA

Новое

SUPER FAT BURNERS Tai stiprus derinys riebalus deginančių emulgatorių ir oksigenatorių, padedančių greitai sumažinti riebalų kiekį organizme. 

Подробнее

Доставка: 1-3 рабочих дня

13,50 €

С НДС

Biotech Super Fat Burners

SUPER FAT BURNERS (riebalų degintojas) – aukštos kokybės papildas sukurtas tam, kad išplėstų organizmo galimybes deginti riebalus. Tai stiprus derinys riebalus deginančių emulgatorių ir oksigenatorių, padedančių greitai sumažinti riebalų kiekį organizme. Tai natūralus papildas be dirbtinių komponentų ir be konservantų. Norint pasiekti greitą ir puikų rezultatą šį papildą suderinkite su mityba ir aerobiniais užsiėmimais. Super Fat Burners organizme sukelia termogeninę reakciją. Padidėja kūno temperatūra, todėl kalorijos pradeda degti maksimaliu greičiu. Šis papildas degina ne tik kalorijas, kurias Jūs sunaudojate, bet ir  nesunaudotas kalorijas, kurios gali būti išskiriamos kaip kūno riebalinės atsargos. Super Fat Burners veikia visą dieną, net jei Jūs ir nesportuojate.
Sudėtyje yra lecitino (50 mg) - sudėtinės medžiagos, priklausančios fosfolipidų grupei ir randamos kiekvienoje gyvoje ląstelėje. Pagrindinė jo savybė - tirpdyti riebalus vandenyje.
LECITINAS dėl jame esančio cholino (500mg) ir inozitolio (250 mg) turi antioksidinį poveikį, skaido organizme esantį cholesterolį. Jame esantys fosfolipidai padeda ištirpinti riebalus organizmo skysčiuose ir jie tampa lengvai pasisavinami. LECITINAS apsaugo kraujagysles nuo aterosklerotinių plokštelių susidarymo, padeda regeneruoti pažeistas kepenų ląsteles, gerina atmintį, didina odos ligų (psoriazės, egzemos, spuogų) gydymo efektyvumą. Be to, šis maisto papildas stiprina imuninę sistemą, lėtina senėjimo procesus bei mažina nutukimą.
L-karnitinas (25 mg) sintezuojamas kepenyse iš aminorūgščių L–metionino ir L-lyzino ir pernešamas į skeletines raumenų ląsteles. L-karnitino pirmoji funkcija veikia kaip kurjeris, transportuoja ilgas riebalinių rūgščių grandines į metochondrines ląsteles. Ilgosios riebalinių rūgščių grandinės yra naudojamos energijai gauti. Daugkartiniai tyrimai analizavo L-karnitino poveikį ir rezultatus. Vienas iš pastebėtų teigiamų rezultatų - padidintas riebalų panaudojimas, didesnė išeinamoji jėga, sumažėjes laktatų lygis ir maksimaliai padidėjes deguonies įsisavinimas. Daugumoje tyrimų, kuriuose buvo teigiami rezultatai, buvo naudojamos dozės nuo 2 iki 5 g kiekvieną dieną. Kai L-karnitinas sintezuojamas organizme, sumažėja egzogeninis karnitinas, nes Jūsų kūnas reikalauja, kad sintezavimo pradžia vyktu normaliu greičiu. Preparate esantis KELP (10 mg)(gaminamas iš rusvųjų jūros dumblių laminarijų) - tai natūralus jodo šaltinis. KELP - sudėtyje esantis jodas yra natūralios kilmės ir todėl pranašesnis už neorganines jo formas. 
Vitaminas B6 (piridoksinas) apsaugos jūsu organizmą nuo nuovargio, depresinės būsenos. Trūkstant organizme vitamino B6 ima slinkti plaukai, tirpsta galūnės, sutrinka kraujo apytaka, galima susirgti artritu, nusilpsta raumenys, sumažėja hemoglobino kiekis.

Vartojimas: 1-2 tabletės valgio metu užsigeriant vandeniu.
 
Sudėtis 1 tabletėje: 

Cholino kompleksas 500 mg 
Inozitolis 250 mg
Metioninas 100 mg 
Vitaminas B6 4 mg 
L-karnitinas 25 mg
L-lisinas 50 mg
Lecitinas 50 mg
Linolinė rūgštis 50 mg
Aliejinė rūgštis 25 mg
Kepenelės 10 mg
Kelpas (jūros dumblis) 10 mg

Написать отзыв

BioTech USA – kompanija turinti daugiau nei 20 metų patirtį gaminant maisto papildus sportininkams. 1999 m. Biotech pradėjo vystyti savo veiklą Europoje ir dabar yra viena iš lyderiaujančių Europos maisto papildų kompanijų, siūlanti plačią liniją produktų skirtų tiek mėgėjiškai, tiek profesionaliai sportuojantiems. Išmėgink BioTech USA produktus ir įvertink kokybę produktų, kurie pripažįstami ir vertinami daugiau nei 44 pasaulio šalyse!

Accept

Site use cookies