SMITO STAKLĖS BODYCRAFT JONES PLATINUM Expand

Тренажер Смита BODYCRAFT JONES PLATINUM

Bodycraft Bodycraft

31A9-F3DF

Новое

SMITO STAKLĖS BODYCRAFT JONES PLATINUM yra naujausias ir moderniausias modelis Smito staklių tarpe. Šis įrenginys turi integruotą ir patentuotą 3D Technologiją suteikiančią judėjimo laisvę ir didesnį pratimų pasirinkimą nei bet kurios kitos Smito Staklės. Savo kompaktiškumu tai yra idealus treniruoklis ne tik sporto klubui, bet galite dirbti sau norimu tempu namie.

Подробнее

3 400,00 €

С НДС

SMITO STAKLĖS BODYCRAFT JONES PLATINUM su 3D Technologija sportuojant suteiks judėjimo laisvę, nes Jums panorėjus staklės judės ne vien vertikaliai bet ir horizontaliai. Tai yra pagrindinis šios technologijos privalumas, suteikiantis Jums galimybę atlikti daugybę skirtingų pratimų, kurie leis tobulinti kūno formą. Be to, šis įrenginys yra pagamintas iš itin aukštos klasės medžiagų ir plieninės konstrukcijos užtikrins jūsų saugumą atliekant pratimus. Kaip ir visi šio gamintojo įrenginiai yra aukščiausios kokybės, BODYCRAFT JONES PLATINUM nėra išimtis, Jūs dirbsite sklandžiai ir patogiai, tad kelias siekiant teigiamų rezultatų taps jums tikru malonumu. 

 

Už papildomą kainą, jūs galite taip pat įsitgyti BODYCRAFT viso kūno treniruoklį, kuris pridės jums dar daugiau pratimų ir būdų treniruotis. 

 

Šiame trumpame video filmuke yra pristatomos SMITO STAKLĖS BODYCRAFT JONES PLATINUM:

 

    

 

GamintojasBODYCRAFT
ModelisPLATINUM
Garantija1 metai
PaskirtisProfesionalus
Treniruoklio svoris203 kg
Išmatavimai (i x p x a)137 x 213 x 212 cm
Maksimali apkrova450 kg

Написать отзыв

Accept

Site use cookies