Цена снижена! Extrifit Crea Pure Ethyl Ester 250 капс. Expand

Extrifit Crea Pure Ethyl Ester 250 капс.

Extrifit Sports Nutrition Extrifit Sports Nutrition

Новое

Kreatino etilo esteris (CEE) yra visomis reikšmėmis vienas iš svarbiausių produktų auginant raumenų masę bei jėgą. Jis iki 40 kartų turi didesnį poveikį bei įsisavinimą nei paprastas kreatinas.

Подробнее

25,51 €

С НДС

28,99 € С НДС

-12%

Crea Pure Ethyl Ester

Kreatino etilo esteris (CEE) yra visomis reikšmėmis vienas iš svarbiausių produktų auginant raumenų masę bei jėgą. Jis iki 40 kartų turi didesnį poveikį bei įsisavinimą nei paprastas kreatinas. Kreatino etilo esteris yra sukurtas tiems, kurie nori didesnių raumenų, didesnės jėgos bei greitesnio atsistatymo. Jo veikimas yra įrodytas daugybės mokslinių tyrimų. Kreatino monohidratas savinasi ne taip gerai, kaip kreatino etilo esteris. Tačiau kai kreatino molekulė yra prisegta (kreatino monohidratas+etilo esteris), neigiamas poveikis išnyksta visiškai ir Jums reikės daug mažesnių dozių ir raumenys įsisavins kreatino etilo esterį pilnai. CEE tirpta daug greičiau nei kreatino monohidratas, todėl raumenis pasiekia daug greičiau ir efektyviau.

 

  • Greičiausias kelias auginti raumenų masę
  • 40 kartų efektyvesnis už paprastą kreatino monohidratą
  • Labai greitas veikimas
  • Nekaupia vandens ir nereikalingas užkrovimo periodas
  • Liesos raumenų masės prieaugis per trumpesnį laiką
  • Puikiai virškina ir aukštas biologinis prieinamumas
  • Padeda vystyti jėgą ir ištvermę
  • Padeda greičiau atsistatyti po fizinio krūvio

 

Sudėtis  100 gr.
Energetinė vertė                                             1070 Kj / 250 kcal
Baltymai                                                                         60 gr.
Angliavandeniai                                                            <1,0 gr.
Riebalai                                                                      <1,0 gr.
Kreatino etilo esterisHCL                                                 90 gr.
Sudėtis  1 kapsulėje
Kreatino etilo esteris HCL                                             500 mg.

 

Rekomenduojamas vartojimas: treniruočių dienomis 3-6 kapsules Crea Pure Ethyl Ester 30-60 minučių prieš fizinį krūvį, užgeriant stikline vandens. Ne treniruočių dienomis 3-6 kapsules prieš einant miegoti, užgeriant stikline vandens.

Pakuotė: 250 kapsulių.

Написать отзыв

Extrifit - maisto papildai sukurti speextrifit maisto papildai profesionalamscialiai profesionaliems sportininkams. Pagrindinis kompanijos tikslas yra pirmauti maisto papildų rinkoje, patenkinant net išrankiausio kliento poreikius, bei naudojant aukščiausios kokybės žaliavas.  

Visi produktai yra sukurti bendradarbiaujant žymiausių Europos technologų bei geriausių mūsų sportininkų bendromis jėgomis, kad maisto papildų veiksmingumas būtų maksimalus. Tikimės ir toliau būti labiausiai augančia ir pirmaujančia maisto papildų kompanija Europoje.

Extrifit maisto papildų kompanija buvo įkurta 2007 metais su mintimi sukurti pačius pažangiausius maisto papildus fitneso, kultūrizmo ir kitų sporto šakų atstovams. Daug pastangų ir laiko buvo investuotą į tyrimus, plėtrą bei rasti pačius geriausius žaliavų tiekėjus visame pasaulyje.

Mes tikime, kad vienintelis kelias sukurti geriausius produktus yra naudoti tik geriausias ir aukščiausios kokybės farmacines žaliavas. Visi produktai buvo sukurti padedant Čekijos kultūristų ir fitneso atstovų. Produktai buvo sukurti taip, kad tenkintų visus sportininkų poreikius.

Accept

Site use cookies