Extrifit Crea Pure Micronized 400 g Expand

Extrifit Crea Pure Micronized 400 г.

Extrifit Sports Nutrition Extrifit Sports Nutrition

Новое

Kreatinas prikaupia ATP raumenyse tokiu būdu suteikia daugiau energijos padeda auginti sausą raumenų masę. Kreatinas tiesiogiai padidina baltymų sintezę, didina raumenų ląsteles ir raumenų augimo tempą.

Подробнее

Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos

14,00 €

С НДС

Crea Pure Micronized

Kreatinas prikaupia ATP raumenyse tokiu būdu suteikia daugiau energijos padeda auginti sausą raumenų masę. Kreatinas tiesiogiai padidina baltymų sintezę, didina raumenų ląsteles ir raumenų augimo tempą. Tai natūrali medžiaga žmogaus organizmui, netoksiškas, net didesnėmis dozėmis. Kreatino perteklius lengvai išsiskiria iš organizmo. Naudojant kreatino papildus, raumenų masė yra sunkesnė, grynesnė ir leidžia sportuoti didesniais svoriais, atliekant dar daugiau pakartojimų. 

Sudėtis                                                porcijoje 5 g ir 100 g:
Energetinė vertė                                          18 kcal / 360 kcal
Baltymai                                                              4 gr / 80,3 gr
Angliavandeniai                                                       0 gr / 0 gr
Riebalai                                                                    0 gr / 0 gr
Kreatino monohidratas                                       5 gr / 99,5 gr

 

Vartojimas: Paprasta poros dozė yra 5 gr, sportuojantiems paros dozė 2x5 gr, profesionalių sportininkų paros dozė 3x5 gr, maksimali paros dozė 4x5 gr. Siekant geriausių rezultatų siūloma Crea Pure vartoti 8 savaites, paskui padaryti keliatą savaičių pertrauką. Dozė neturėtų būti maženė negu 3-5 gr. Svarbiausia yra vieną dozę išgerti treniruotės pabaigoje arba iš karto po treniruotės. Pirmas 5 dienas vartokite 3-4 kartus po 5 gr. Po to vartokite dozę priklausančia Jūsų fiziniams aktyvumui 5gr – 60 kg -80 kg kūno masės.

Pakuotė: 400 gr.

Написать отзыв

Extrifit Crea Pure Micronized 400 г.

Extrifit Crea Pure Micronized 400 г.

Kreatinas prikaupia ATP raumenyse tokiu būdu suteikia daugiau energijos padeda auginti sausą raumenų masę. Kreatinas tiesiogiai padidina baltymų sintezę, didina raumenų ląsteles ir raumenų augimo tempą.

Extrifit - maisto papildai sukurti speextrifit maisto papildai profesionalamscialiai profesionaliems sportininkams. Pagrindinis kompanijos tikslas yra pirmauti maisto papildų rinkoje, patenkinant net išrankiausio kliento poreikius, bei naudojant aukščiausios kokybės žaliavas.  

Visi produktai yra sukurti bendradarbiaujant žymiausių Europos technologų bei geriausių mūsų sportininkų bendromis jėgomis, kad maisto papildų veiksmingumas būtų maksimalus. Tikimės ir toliau būti labiausiai augančia ir pirmaujančia maisto papildų kompanija Europoje.

Extrifit maisto papildų kompanija buvo įkurta 2007 metais su mintimi sukurti pačius pažangiausius maisto papildus fitneso, kultūrizmo ir kitų sporto šakų atstovams. Daug pastangų ir laiko buvo investuotą į tyrimus, plėtrą bei rasti pačius geriausius žaliavų tiekėjus visame pasaulyje.

Mes tikime, kad vienintelis kelias sukurti geriausius produktus yra naudoti tik geriausias ir aukščiausios kokybės farmacines žaliavas. Visi produktai buvo sukurti padedant Čekijos kultūristų ir fitneso atstovų. Produktai buvo sukurti taip, kad tenkintų visus sportininkų poreikius.

Accept

Site use cookies