Olimp TCM 30 Mega Caps Expand

Olimp TCM 30 Mega Caps

Olimp Olimp

Новое

Tri-kreatino malatas – revoliuciją sukėlusi kreatino atmaina, kuri, lyginant su įprastiniu kreatino monohidratu, yra kurkas geriau ir greičiau pasisavinama.

Подробнее

2,50 €

С НДС

Olimp TCM 30 Mega Caps

Tri-kreatino malatas – revoliuciją sukėlusi kreatino atmaina, kuri, lyginant su įprastiniu kreatino monohidratu, yra kurkas geriau ir greičiau pasisavinama. Reikalas tame, kad paprastas kreatino monohidratas yra beveik netirpus, sunkiai pasisavinamas produktas. Jo (kreatino monohidrato) didžioji suvartoto kiekio dalis suyra, vietoj to, kad būtu panaudota ATP gamybai, raumenų augimui.  Dėl šios priežasties, siekiant raumenų masės, jėgos padidėjimo,  reikalingos gana didelės kreatino monohidrato vartojimo dozės. Tuo tarpu Tri-kreatino malatas yra sudėtingesnė, ir kas svarbiausia, tirpesnė, lengviau pasisavinama – veiksmingesnė kreatino forma.

Tri-kreatino malato molekulę sudaro malio rūgštis susijungusi su trimis kreatino molekulėmis. Dėka malio rūgšties, kreatinas pradedamas skaidyti tik patekus į skrandį. Skrandis yra mažiau dirginamas, kas kartais nutikdavo vartojant paprastą kreatino monohidratą. Pats kreatinas greičiau ir efektyviau pasisavinamas (nevirsta į kreatininą). Tai reiškia, kad reikia suvartoti mažiau Tri-kreatino malato, norint pasiekti tą patį ar net geresnį poveikį lyginant su kreatino monohidrato vartojimu.

Tri-kreatino malatas pradeda veikti labai greitai, tad nereikės laukti kelių savaičių kol pajusite, o galbūt ir ne, jo poveikį kaip kad nutikdavo vartojant kreatino monohidratą. Taip pat nereikės užkrovos fazės. Ši kreatino atmaina greitai ir efektyviai (medžiagos įsisavinimas siekia net iki 95 %) pasisavinama, tad užkrovos fazė nėra reikalinga.

Vartojimas: 4-5 kapsules 3-4 kartus per dieną. Priš pusryčius, po treniruotės ir prieš miegą.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Написать отзыв

Olimp Sport Nutrition - tai kompanija, turinti virš 20 metų patirtį papildų gaminime. Įmonėje dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie kiekvieną dieną padeda Olimp Labs daryti naujoviškiausius ir populiariausius sprendimus sportinių papildų gaminime.

Accept

Site use cookies