Dymatize Creatine Micronized 500 g Expand

Dymatize Creatine Micronized 500 г.

Dymatize Nutrition Dymatize Nutrition

Новое

Dymatize Creatine micronized esantis kreatinas yra mikronizuotas, t.y. esantis kreatino monohidratas yra smulkus, lengvai tirpstantis vandenyje ir greičiau pasisavinamas.

Подробнее

Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos

14,00 €

С НДС

Dymatize Creatine Micronized 500 g

Dymatize Creatine micronized esantis kreatinas yra mikronizuotas, t.y. esantis kreatino monohidratas yra smulkus, lengvai tirpstantis vandenyje ir greičiau pasisavinamas.

Kreatinas - vienas veiksmingiausių, labiausiai vartojamų ir stipriu anaboliniu poveikiu pasižymintis maisto papildas pasaulyje, kurio veiksmingumas ir saugumas pagrįstas tiek daugybe mokslinių tyrimų, tiek praktine sportininkų patirtimi. Vartojant kreatino monohidratą padidėja staigioji (sprogstamoji) ir maksimalioji raumenų jėga, dėl ko sportininkas sugeba pakelti didesnį svorį, nubėgti neilgą distanciją bei pan. Taip pat padidėja raumenų apimtys, pagreitėja atsistatymas po kiekvienops treniruotės, pratimų bei trumpėja pertaukėlės tarp atskirų priėjimų - gerėja jėgos ištvermė. 

Vartojimas: nuo 1 iki 2 šaukštelių (1 arbat. šaukšt. 5g) per dieną užsigeriant vandeniu ar sultimis. Esant didesniems krūviams: nuo 3 iki 4 šaukštelių per dieną. Prieš vartojant pasikonsultuoti su sporto gydytoju ar treneriu. Sudėtis 1 porcijoje

Sudėtis: Kreatino monohidratas 5 g**

** Rekomenduojama paros norma (RPN) nenustatyta.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Написать отзыв

Dymatize Elite Whey Protein 2270 г.

Elite Whey Protein sudėtis praturtinta dideliu BCAA kiekiu, kuris papildomai padeda augti raumenims, išsekusiems po alinanančių treniruočių.

Dymatize Nutrition buvo įkurta 1994 metais ir peraugo į vieną iš rinkos lyderių tiekiant aukščiausios kokybės papildus milijonams fitneso entuziastų visame pasaulyje. Dymatize produkcija parduodama daugiau kaip 50 pasaulio valstybių.

Accept

Site use cookies