Amix Monster Beef 90% Protein 2.2 кг Expand

Amix Monster Beef 90% Protein 2.2 кг

Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

Amix Anabolc Monster Beef Protein - net 90 % koncentruotas fermentiniu būdu hidrolizuotas (papraščiau tariant - technologijų pagalba "apvirškintas") jautienos albuminas, kuris yra vienas iš biologiškai vertingiausių baltymų šaltinių esančių rinkoje.

Подробнее

Доставка: 1-3 рабочих дня

  • Braškių - bananų
  • Laimo-vanilės
  • Miško uogų
  • Šokoladinis

60,50 €

С НДС

Amix Monster Beef 90% Protein 2200 g

Amix Anabolc Monster Beef Protein - net 90 % koncentruotas fermentiniu būdu hidrolizuotas (papraščiau tariant - technologijų pagalba "apvirškintas") jautienos albuminas, kuris yra vienas iš biologiškai vertingiausių baltymų šaltinių esančių rinkoje.

 Ką tai reiškia paprastam varotojui?

Fermentinės hidrolizė padeda greičiau įsisavinti Anabolic Monster Beef proteine esančius baltymus pagreitinant jų skilimą iki laisvų aminorūgščių bei taip užtikrinant jų greitą patekimą į raumenis. Taip pat  šiame proteine yra itin didelis kiekis esminių (organizme nesintetinamų aminorūgščių), kurių tarpe ir BCAA, kurios yra kritiškai svarbios raumenų regeneracijai ir augimui.

Anabolic Monster Beef jautinos hidrolizatas yra praturtintas kreatinu (kiekvienoje porcijoje yra net 2500 mg kreatino), kuris padeda ne tik atstatyti pagrindinio dirbančių rauemenų šaltinio (ATP) atsargas (atitolinamas nuovargis, greičiau atsistatoma tarp pratimų, daugiau energijos) bet ir padeda padidinti liesą raumenų masę bei darbinius svorius treniruočių metu.

Negana jau ir taip įspūdingos sudėties, Amix Monster Beef proteinas sudėtyje turi patentuotą Amix Nitro Shot kompleksą, kurį sudaro L-arginio hidrochloridas (HCL), L-arginino alfaketoglutaratas, L-citrulino malatas ir beta alaninas CarnoSyn®. Ši patentuota matrica suaktyvina raumenų kraujotaką ir padeda aminorūgštims greičiau patekti į raumenis. Anot Amix kompanijos specialistų, šios matricos integravimas į produktą buvo tiesiog būtinas, nes amino rūgštys taip intensyviai patenka į kraujotaką, kad tiesiog neįmanoma išanudoti viso aminorūgščių potencialo. Todėl buvo būtinas kraujotakos aktyvinimo mechanizmas, padedantis dar efektyviau stimuliuoti raumenų regeneraciją (atsistatymą) ir augimą. 

Kodėl būtent Anabolic Monster Beef protein?

  • Aukščiausios kokybės baltymų šaltinis (jautienos izoliato hidrolizatas)
  • Didelis kiekis esminių, tame tarpe ir šakotųjų, amino rūgščių
  • Kiekvienoje porcijoje net 2500 mg aukščiausios kokybės mikronizuoto kreatino
  • Amix Nitro Shot kompleksas greitam aminorūgščių patekimui į raumenis užtikrinti
  • Puikus skonis ir lengvai tirpstantis produktas
  • Be aspartamo!

Vienoje porcijoje (33 g) yra:

Energinė vertė123,5 Kcal/519kJ
Riebalai<0,5 g
Sotiejie riebalai< 0,3 g
Angliavandeniai0,5 g
Baltymai29,7 g
Kalcis46 mg (5 % RPN)
Kalis28,5 mg (1% RPN)
Fosforas80,5 mg (11,5 % RPN)
Nnatris16 mg
Kreatino monohidratas2,5 g
Amix™ Nitro Shot kompleksas (L-arginio hidrochloridas HCL, L-arginino alfaketoglutaratas, L-citrulino malatas, beta alaninas CarnoSyn®)750 mg
Amix™ fosfomatrica (di-kalcio fosfatas, di-kalio fosfatas, di-natrio fosfatas)400 mg

RPN - rekomenduojama paros norma. Pakuotėje 66 porcijos.

Vartojimas: išmaišykite vieną dozatoriaus samtelį produkto 200 – 300 ml lieso pieno ar vandens. Suvartokiteporciją iškart po treniruotės. Per dieną rekomenduojama suvaroti 1- 3 porcijas priklausomai nuo paros baltymų poreikio.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Написать отзыв

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies