Amix ChampiON Sports Fuel 1000 мл Expand

Amix ChampiON Sports Fuel 1000 мл

Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

Amix™ ChampiON Sports Fuel - naujos kartos hipotoninis gėrimas suteiksiantis energijos sunkių ir ilgai trunkančių treniruočių metu.

Подробнее

20,00 €

С НДС

Amix ChampiON Sports Fuel 1000 ml

Amix™ ChampiON Sports Fuel - naujos kartos hipotoninis gėrimas suteiksiantis energijos sunkių ir ilgai trunkančių treniruočių metu. Priešingai negu absoliuti dauguma hipotoninių gėrimų, Amix™ChampiON Sports Fuel sudėtyje turi ne minimalius kiekius vitaminų, o yra praturtintas galinga Amix™ Recovery matrica su taurinu, Dimetilglicinu, CarnoSyn® beta alaninu ir l-karnitinu.

Amix™ ChampiON Sports Fuel sudėtyje esantis angliavandenių kompleksas užtikrina pastovaus gliukozės koncentracijos kiekio kraujyje palaikymą fizinio krūvio metu, o Amix™ Recovery matrica bei L-karnitinas greitina atsigavimą fizinio krūvio metu, padeda treniruotis ilgiau ir intensyviau.

Amix™ ChampiON Sports Fuel yra malonaus skonio sirupas, skiedžiamas vandeniu. Taigi, jūs gaunate net 70 litrų skanaus ir sveiko gėrimo, kuris yra iš ties naudingas. Sudėtyje esantis Taurinas, suteiks energijos ir žvalumo treniruotės metu. O Citrulinas, padės sumažinti pieno rūgšties kaupimasi raumenyse, po fizinio krūvio. Beta-Alaninas, medžiaga, padedanti sumažinti raumenų nuovargį, pagerinati atsistatymą po fizinio krūvio.  L-karnitinas  greitina medžiagų apykaitą, greitina riebalų metabolizmą. Ko pasekoje, neleidžia kauptis nereikalingiems riebalams, bei teigiamai veikia atistatymą po fizinio krūvio. 

Amix™ ChampiON Sports Fuel- puikaus skonio, naudingas gėrimas, jūsų treniruotėms.

 

Veiklioji medžiaga100 mlPorcijoje (10 ml)
Energinė vertė325 Kcal/1365kJ33Kcal/14kJ
Baltymai<1 g<1 g
Angliavandeniai78 g8 g
Riebalai< 1 g< 1 g
Natris500 mg 
Kalis70 mg (3,5 % RPN)7 mg (<1% RPN)
Magnis50 mg (13% RPN)5 mg (1,3 % RPN)

Amix™ Recovery matrica:

Taurinas

Dimetilglicinas

Beta alaninas (CarnoSyn®)

 

 

500 mg

300 mg

100 mg

 

50 mg

30 mg

10 mg

L karnitino bazė100 mg10 mg

 

Vartojimas: Išmaišykite 10 ml produkto su 500 - 600 ml vandens ir vartokite fizinio krūvio metu.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Написать отзыв

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies