VIBRO TENIRUOKLIS INSPORTLINE VIBROGYM ALEX Expand

Вибро тренажер inSPORTline VibroGYM Alex

inSPORTline inSPORTline

Новое

VIBRO TENIRUOKLIS INSPORTLINE VIBROGYM ALEX yra skirtas intensyviam naudojimui sporto klubuose. Šis treniruoklis savo plačiu programų pasirinkimu patenkins kiekvieną klientą, kuris siekia formuoti gražias kūno formas ar mažinti svorį. 

Подробнее

1 339,00 €

С НДС

VIBRO TENIRUOKLIS INSPORTLINE VIBROGYM ALEX tai yra išties pats profesionaliausias vibro treniruoklis, kuris savo siūlomomis galimybėmis gali atitikti bet kurio kliento poreikius. Iš daugiau nei 50 skirtingų vibravimo lygiu ir 21 siūlomų programų kiekvienas ras sau tinkamą būdą lieknėti, stiprinti raumenis bei išryškinti savo kūno formas. Šis treniruoklis tai pat skirtas tiems kas turi problemu su reumatinėmis ligomis, celiulitu, stresu ar reabilituojasi po traumu. Itin patogus stovėjimo padas atpalaiduos pėdos, kojų, sėdmenų bei nugaros raumenis, tad treniruodamasis klientas nesijaus nepatogiai ir varginančiai. Prijungti du guminiai diržai leis stiprinti dar daugiau raumenų grupių tuo pačiu metu.Tai išties labai inovatyvus ir profesionalus treniruoklis betkam, kas siekia tobulinti savo kūną ir sveikatą itin efektyviu būdu.

Šis trumpas filmukas parodo kokius pratimus galima atlikti su vibro treniruokliu kaip VIBRO TENIRUOKLIS INSPORTLINE VIBROGYM ALEX:


 

GamintojasINSPORTLINE
ModelisVIBROGYM ALEX
Garantija2 metai
PaskirtisProfesionalus
Maitinimo šaltinisAC
Variklio galia400 W
Displėjaus tipasLCD
Displėjaus rodmenyslaikas, greitis, naudojama programa ir vibracijos tipas
Programų skaičius21
Vartotojo nustatymai+Yes+
Maksimalus vartotojo svoris150 kg
Treniruoklio svoris72 kg
Išmatavimai (i x p x a)77 x 76 x 148 cm
Vibracijos rūšis3D
Vibracijos greičių diapazonas15-60 Hz (keičiasi po 1 Hz)
Vibracijos ploto dydis77 x 76 cm

Написать отзыв

Accept

Site use cookies