Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1590 g Expand

Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1590 г.

Optimum Nutrition Optimum Nutrition

Новое

Platinum Hydrowhey – greičiausiai paisavinamas, gryniausias ir kokybiškiausias Optimum nutrition baltyminis produktas. Optimum Hydrowhey pagamintas iš gryno hidrolizuoto išrūgų izoliato.

Подробнее

  • Braškinis
  • Sausainių
  • Vanilinis

72,00 €

С НДС

Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1590 g

Platinum Hydrowhey – greičiausiai paisavinamas, gryniausias ir kokybiškiausias Optimum nutrition baltyminis produktas. Optimum Hydrowhey pagamintas iš gryno hidrolizuoto išrūgų izoliato.

Izoliatas – aukščiausia biologine verte pasižyminis baltymų šaltinis, sudėtyje turintis didelį kiekį šakotųjų aminorųgščių (BCAA), glutamino ir organizme nesintetinamų aminorūgščių (EAA). Tai sportininkų labiausiai vertinamas baltymų šaltinis.

Tuo tarpu Platinum Hydrowhey galima vadinti nauja, dar tobulesne prieno išrūgų izoliato forma.

Hidrolizuotas baltymas – galima sakyti apvirškintas, iki smulkiausių dalelių susmulkintas baltymų šaltinis užtikrinantis itin greitą aminorūgščių patekimą į raumenis ir treniruočių krūvių metu pažeistų raumenų atstatymą.

Siekiant pagerinti baltymų pasisavinimą į Platinum Hydrowhey įdėta virškinimo fermentų užtikrinančių greitą aminorūgščių patekimą į raumenis.

Vis dar netikite, kad tia unikalus produktas? Pažvelkite į sudėtį. Vienoje porcijo yra net 30 g aukščiausios kokybės izoliato hidrolizato, visiškai nėra cholesterolio, cukraus ir laktozės.

 Daugiau informacijos apie šį produktą rasite www.platinumhydrowhey.com

Apie produktą:

  • Pagamintas tik iš aukščiausios kokybės izoliato hidrolizato, užtikrinančio greitą raumenų aprūpinimą aminorūgštimis.
  • 30 g hidrolizato vienoje porcijoje.
  • Net 8,8 g BCAA porcijoje.
  • Visiškai nėra laktozės, cholesterolio ir cukraus.
  • Geresniam paisavinimui įdėta virškinimo fermentų.

 

Maistinė vertė (1 porcija – 39 g):

Baltymai30 g
Angliavandeniai2 g
Cukrus0 g
Riebalai1 g
Iš jų soteiji0,5 g
Cholesterolis0 g
Natris189 mg

 

Vartojimas: Išmaišykite porciją (1 kaušelis) produkto 250 – 300 ml vandens ir gerkite porciją iškart po treniruotės. Kitą porciją gerkite ryte tik pabudę arba tarp valgymų priklausomai nuo paros baltymų poreikio.

 

 

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Написать отзыв

Optimum Nutrition - viena iš lyderiaujančių maisto papildų kompanijų visame pasaulyje. Tokie produktai kaip ON Whey gold, Optimen, Optiwomen - ne vienerius metus yra vieni iš populiariausių produktų savo kategorijose.

Accept

Site use cookies