BSN Syntha 6 2,2 kg Expand

BSN Syntha-6 Edge 2 кг.

BSN BSN

Новое

SYNTHA-6 - išskirtinis baltyminis produktas, kurį sudaro 6 skirtingu skilimo greičiu (iki amino rugščių) pasižymintys baltymų šaltiniai, praturtinti L-Glutamino peptidais ir MCT aliejumi. 

Подробнее

 • Braškinis
 • Bananų
 • Sausainių
 • Vanilinis

52,00 €

С НДС

BSN Syntha-6 2,2 kg

SYNTHA-6 - išskirtinis baltyminis produktas, kurį sudaro 6 skirtingu skilimo greičiu (iki amino rugščių) pasižymintys baltymų šaltiniai, praturtinti L-Glutamino peptidais ir MCT aliejumi. 

SYNTHA-6 formulę sudaro:

 • Mikrofiltruotas išrūgų baltymo izoliatas - labai greitai įsisavinamo baltymo rūšis, su labai aukšta biologine vertė ( BV-159).
 • Ultrafiltruotas išrūgų baltymo koncentratas - greitai ir lengvai pasisavina, turi didelį kiekį vertingų aminorūgščių, aukštą biologinę vertę.
 • Alafa ir Beta Kazeinatai - ilgo pasisavinimo baltymai, aprūpinantys organizmą amino rūgštimis ilgą laiką.
 • Kiaušinių albuminas - lėto įsisavinimo baltymas, turintis savo sudėtyje visas vertingiausias raumens statybai reikalingas amino rūgštis.
 • Kalcio kazeinatas - ilgo pasisavinimo baltymas, aprūpinantis organizmą amino rūgštimis ilgą laiką.
 • Pieno baltymo Izoliatas - yra laikomas vienu iš pačių vertingiausių baltymų, įsisavinamas truputi lėčiau, negu išrūgų izoliatas, tačiau sudėtyje turi daugiau vertingų maistinių medžiagų.
 • Glutamino peptidai - geriausiai organizmo pasisavinama glutamino forma.

MCT aliejus - energinis aliejus, kuri nesikaupia organizme ir nevirsta į riebalus, o visas sunaudojamas energijai gaminti.

AminogenTM viškinimo fermentai užtikrina geresnį baltymų ir kitų maistinių medžiagų pasisavinimą..

Vartodami SYNTHA-6, būsite užtikrinti, kad organizmas yra aprupintas kokybiškais baltymais visą parą.

 

 Kiekis porcijoje (44 g)RPN (%)
Baltymai 22 g 
Riebalai6 g 
Angliavandeniai15 g 
Maistinės skaidulos5 g 
Kalcis90 mg11
Fosforas90 mg11
Natris220 mg 
Kalis170 mg 

Sudėtis: Specialus pastovaus aprūpinimo baltymais mišinys: Ultrafiltruotas išrūgų koncentratas,  ultrafiltruotas  išrūgų izoliatas, kacio kazeinatas, alfa ir beta kazeinas ir kazeinatas, pieno baltymo izoliatas, kiaušinių albuminas, glutamino peptidai, saulėgražų aliejus, kukurūzų sirupas, sodos kazeinatas, mono- ir di-gliceridai, di-kalio fosfatas, kvapioji medžiaga, (MCT) vidutinės grandinės trigliceridai, nuriebintas pienas, natrio fosfatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silikono dioksidas,   saldiklis sukralozė, saldiklis kalio acesulfamas, emulsiklis lecitinas, fermentų mišinys Aminogen, fermentas papainas.

Vartojimas: Sumaišykite porcija (44 g) su 250 - 400 ml vandens, pieno ar sulčių ir vartokite, priklausomai nuo baltymų poreikio, 1-3 kartus per dieną.

Pastabos: Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. 

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu

Написать отзыв

Bio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc. (BSN) buvo įkurta 2001 metais ir tapo viena iš lyderiaujančių kompanijų maisto papildų sportininkams sektoriuje. Kompanijos kuriami produktai visalaik pasižymėjo inovatyviomis ir moksliškai pagrįstomis sudėtimis, puikiu skoniu, kas lėmė jų populiarumą.

BSN ir jos produktai yra pelnę per 30 įvairių apdovanojimų, kas patvirtina kuriamų produktų kokybę, inovatyvumą ir tai, kad jie tikrai veikia!

Accept

Site use cookies