Цена снижена! Extrifit Maltox 100 Expand

Extrifit Maltox 100 150 г.

Extrifit Sports Nutrition Extrifit Sports Nutrition

Новое

Maltodekstrinas yra labai naudingas sportuojantiems bei fiziškai aktyviems žmonėms. Jis su teikia energijos ir ypatingai tinka jėgos ir ištvermės sporto šakoms.

Подробнее

12,32 €

С НДС

14,00 € С НДС

-12%

Maltox 100

Maltodekstrinas yra labai naudingas sportuojantiems bei fiziškai aktyviems žmonėms. Jis su teikia energijos ir ypatingai tinka jėgos ir ištvermės sporto šakoms. Geriausiai vartoti iškarto po fizinio krūvio. Maltodekstrino sudėtyje nėra glitimo. Didžiausias produkto pranašumas yra palaispniui isisavinami angliavandeniai, tai išlaiko tolygų cukraus kiekį kraujyje. Maltodekstrinas suteikia angliavandenių prisotinimą organizme be jokių virškinimo problemų. Kitaip nei paprastieji angliavandeniai maltodekstrinas suteikia energijos daug ilgesniam periodui. Angliavandeniai yra įsisavinami palaipsniui todėl yra užtikrinamas stabilus cukraus kiekį kraujyje.

Maltodextrin Maltox 100

  • Puikiai viršinamas
  • Beskonis ir bekvapis
  • Slopina alkį
  • Lengvai tirpstantis
  • Palaipsniui išskiriama energija
  • Greitas veikimas
Sudėtis 100 gr.
Energetinė vertė           1700 kJ/ 405 Kcal
Baltymai                           0, 0 gr
Angliavandeniai                          96,0 gr
Riebalai                            0,0 gr
Sudėtis: porcijoje 1 matuoklėje 43 gr.
Energetinė vertė             731kJ/ 174 Kcal
Baltymai                            0,0 gr
Angliavandeniai                          42,6 gr
Riebalai                            0,0 gr

Extrifit. ® Maltox 100 (originalus kviečiai) išauginti Europos Sąjungoje.

Vartojimas: priklauso nuo fizinio aktyvumo ir mitybos. Geriausia vartoti 1 matuoklę (43 gr) sumaišyta su 200 ml vandens ryte, valandą prieš treniruotę ir po treniruotės. Ne treniruočių dienomis gerkite vieną porciją ryte, o kita popiet. Maišyti galima su vandeniu, sultimis arba baltyminiu kokteiliu.

Pakuotė: 1500 gr.

Написать отзыв

Extrifit - maisto papildai sukurti speextrifit maisto papildai profesionalamscialiai profesionaliems sportininkams. Pagrindinis kompanijos tikslas yra pirmauti maisto papildų rinkoje, patenkinant net išrankiausio kliento poreikius, bei naudojant aukščiausios kokybės žaliavas.  

Visi produktai yra sukurti bendradarbiaujant žymiausių Europos technologų bei geriausių mūsų sportininkų bendromis jėgomis, kad maisto papildų veiksmingumas būtų maksimalus. Tikimės ir toliau būti labiausiai augančia ir pirmaujančia maisto papildų kompanija Europoje.

Extrifit maisto papildų kompanija buvo įkurta 2007 metais su mintimi sukurti pačius pažangiausius maisto papildus fitneso, kultūrizmo ir kitų sporto šakų atstovams. Daug pastangų ir laiko buvo investuotą į tyrimus, plėtrą bei rasti pačius geriausius žaliavų tiekėjus visame pasaulyje.

Mes tikime, kad vienintelis kelias sukurti geriausius produktus yra naudoti tik geriausias ir aukščiausios kokybės farmacines žaliavas. Visi produktai buvo sukurti padedant Čekijos kultūristų ir fitneso atstovų. Produktai buvo sukurti taip, kad tenkintų visus sportininkų poreikius.

Accept

Site use cookies