Amix Anabolic Masster 2.2 кг + шейкер Expand

Amix Anabolic Masster 2.2 кг + шейкер

Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

Jei nenorite gaišti laiko ieškodami efektyvaus būtiniausių maisto papildų derinio, pasirinkite Amix Anabolic Masster™!

Подробнее

 • Braškinis
 • Miško uogų
 • Šokoladinis
 • Vanilinis

49,00 €

С НДС

Amix Anabolic Masster™

Amix Anabolic Masster™ - vienas populiariausių ir veiksmingiausių Amix nutrition kompanijos sukurtų produktų. Anabolic Master tik patekęs į prekybą labai greitai išpopulairėjo dėl labai paprastos priežasties - jis tiesiog veikia!

Amix Anabolic Masster - jis tiesiog veikia

Amix Anabolic Masster™ sudėtis tiesiog įspūdinga. 100 g produkto yra 39 g greito-lėto veikimo angliavandenių užtikrinančių greitą raumenų glikogeno atstatymą po treniruotės, net 45 g aukščiausios kokybės baltymų bei pilnai išbaigtas anabolinių aktyvatorių -  raumenų augimą ir atsistatymą stimuliuojančių medžiagų kompleksas. Trumpai tariant, Amix Anabolic Masster™sudėtyje  yra viskas, ko reikia norint augti, atsistatyti po jėgos, jėgos ištvermės ar grynai aerobinio krūvio.

Jei nenorite gaišti laiko ieškodami efektyvaus būtiniausių maisto papildų derinio, pasirinkite Amix Anabolic Masster™!

Amix Anabolic Masster™ - ieškantiems išskirtinės kokybės!

 • Daugiau galios ir greičio
 • Daugiau jėgų ir energijos tiek treniruotės metu, tiek atsistatymo laikotarpiu
 • Daugiau ištvermės 
 • Greitesnis atsistatymas ir augimas 
 • HGH sekrecijos ir testosterono sintezės aktyvatoriai 
 • Svarbiausi elektrolitai 
 • Tik aukščiausios kokybės žaliavos
 • Lėto-greito veikimo anglaivandenių sinergijos matrica 
 • Tik aukščiausios biologinės vertės baltymai
 • Raumenų apsauga nuo irimo ir baltymų sintezės stimuliacija
 • Sudėtyje nėra aspartamo
 • Ir tai tik maža dalis to, ką gausite su kiekviena Amix Anabolic Masster™ porcija!

Keletas faktų apie Amix Anabolic Masster™ 

Anabolic Masster baltymų mišinio pagrindą sudaro išrūgų baltymų koncentratas, aminorūgštys gautos iš jautienos baltymų bei dviejų rūšių išrūgų baltynų izoliatai gaminami CMF® (kryžminio srauto mikrofiltracijos) metodu ir unikalaus jonų mainų proceso metu. Aminorūgščių spektrą papildo aminorūgštys iš hidrolizuotų išrūgų baltymų ir kiaušinių albumino.

Anabolic Masster sudėtyje taip pat yra aukštos kokybės angliavandenių, turinčių didelį energetinį potencialą būtiną greitam raumenų glikogeno atsargų atstatymui bei raumenų aprūpinimui energija tiek per, tiek ir po treniruotės.

Galingas antikatabolinis kompleksas sudarytas iš kelių glutamino formų, šakotųjų grandinių aminorūgščių (BCAA) ir HMB padės apsaugoti raumenis nuo irimo visos treniruotės metu bei kartu skatins jų augimą.  

Kre-alkalyn® - Beta-Alanine (Carno-Syn®) - padės treniruotis dar intensyviau ir galingiau bei padės įveikti nuovargį intensyvių krūvių metu.
 
Amix™ Pump Infusion - kompleksas ne tik užtikrins greitesnį maistinių medžiagų patekimą į raumenis, bet ir padės pajusti raumenų pompavimo efektą, raumenu tonusą ir dar geriau išdirbti net tas raumenų grupes, kurių ligšiol nemėgote.
 
Ir tai tik maža dalis to, kas Jūsų laukią pradėjus vartoti Amix Anabolic Masster™...
Amix Anabolic Masster - profesionalams

Sudėtis (100 g - 3 dozatoriaus kaušeliai):

Maistinė vertėKiekis (100 g)RPN %
Energinė vertė366,1 Kcal/1538kJ 
Riebalai
iš jų sotieji
3,34 g
<0,5 g
 
Angliavandeniai39 g 
Baltymai45 g 
Veikliosios medžiagosKiekis (100 g) 
Kalcis115 mg 14,4
Kalis71 mg 3,6
Fosforas203 mg 29
Natris42 mg 

Energijos/Ištvermės/Jėgos kompleksas

Amix™ Crea-infusion (mikronizuotas kreatino monohidratas, tri-kreatino malatas, kreatino etilo esteris)

Kre-alkalyn® - Beta-Alanine (Carno-Syn®) dvigubo veikimo matrica

Amix™ Insulin Potentiator (inozinas, alfa lipoinė rūgštis, gliukuronolaktonas)

 

5000 mg

 

1000 mg

 

500 mg

 
Amix™ Atsistatymo/Antikatabolinis kompleksas (mikronizuotas L-glutaminas, L-glutamino alfa-ketoglutaratas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, HMB)4000mg 
Amix™ Neuroreguliatoriai (taurinas, L-tirozinas)1000 mg 
Amix™ Pump Infusion (L-arginino hidrochloridas, L-arginino alfa-ketoglutaratas, L-citrulino malatas, L-histidinas)1500 mg 
Amix™ Žolelių kompleksas (gulsčioji ragužė Tribulus terrestris, sabalpalmių vaisiųSerenoa repens ekstraktas, indinio miramedžio Commiphora wightii ekstraktas)500 mg 
Amix™ Phosphomatrix (di-kalcio fosfatas, di-kalio fosfatas, di-natrio fosfatas)1000 mg 
Dige-Zyme® Virškinimo fermentų kompleksas150 mg 

RPN - rekomenduojama paros norma

Kitos sudedamosios dalysAmix™ Protein ProComplex (ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas, aminorūgštys išgautos iš jautienos baltymų, CMF® - kryžminio srauto mikrofiltracijos išrūgų baltymų izoliatas su baltymų frakcijomis: beta-laktoglobulinas, alfa-laktoglobulinas, galvijų serumo albuminas, imunoglobulinas, glikomakropeptidas, laktoferinas, laktoreoksidazė, kiaušinių aminorūgštys, jonų mainų išrūgų baltymų izoliatas, hidrolizuoti išrūgų peptidai ir oligopeptidai), Amix™ Energy Trans-System (dekstrozė, maltodekstrinas/gliukozės polimeras, kristalinė fruktozė išgauta iš kukurūzų, izomaltuliozė/Palatinose®, ultra aukštos molekulinės masės ilgos grandinės vaškinių kukurūzų krakmolas - Vitargo®), kakavos milteliai (tik šokolado skonio), stabilizatoriai ksantano derva ir guaro derva, sojų lecitinas, natūralios ir natūralioms identiškos kvapiosios medžiagos, dažiklis burokėlių milteliai (tik braškių ir miško uogų skonis), saldiklis sukralozė Splenda®.

Vartojimas: Vartokite 100 g produkto per dieną. Dienos normą padalinkite į dvi dalis (po 50 g - 1,5 dozatoriaus kaušelio) ir vieną jų suvartokite valandą prieš treniruotę, kitą - ne vėliau nei per 1 valandą po treniruotės (geriausia iškart po treniruotės). 50 g produkto išmaišykite su 200 ml vandens ar neriebaus pieno ir išgerkite. Ištvermės sporto šakų atstovams rekmoneduojama vartoti Anabolic Master porciją ryte ir kitą porciją iškart po trenriuotės ar kito fizinio krūvio. 

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu

Написать отзыв

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies