Amix CarboJET Basic 3 кг Expand

Amix CarboJET Basic 3 кг

Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

CarboJet™ Basic sudarytas iš aukštos kokybės baltymų bei lėtų ir kompleksinių angliavandenių mišinio, užtikrinančio greitą atsistatymą, kad ir kaip intensyviai besitrenirutumėte.  

Подробнее

Pristatymas: 3 - 8 darbo dienos

  • Braškinis
  • Bananų
  • Šokoladinis
  • Vanilinis

25,80 €

С НДС

Amix CarboJet™ Basic 3000 g – 60 porcijų

Norint padidinti raumeninę masę būtina suvartoti daugiau kilokalorijų negu jų išeikvojame paros bėgyje. Šią tiesą žino kiekvienas bent kiek aktyviau besidomintis, tačiau kai ateina laikas tai įgyvendinti praktiškai ir valgyti tiek, kiek reikia – šis tikslas dažnai būna tiesiog neįgivendinamas. Šioje situacijoje Jums puikiai pasitarnaus AmixCarboJet™ Basic.

CarboJet™ Basic – itin kaloringas masės didinimo produktas skirtas kultūristams, sunkumų kilnotojams, norintiems pagreitinti raumeninės masės priaugį. CarboJet™ Basic taip pat puikiai tinka ištvermės, sportinių žaidimų, kovos sporto šakų atstovams, išnaudojantiems neįtikėtinai daug energetinių organizmo resursų treniruočių ir varžybų metu.

CarboJet™ Basic sudarytas iš aukštos kokybės baltymų bei lėtų ir kompleksinių angliavandenių mišinio, užtikrinančio greitą atsistatymą, kad ir kaip intensyviai besitrenirutumėte.  

CarboJet™ Basic - itin vertingas produktas, padėsiantis Jums padidinti liesą raumenų masę, jėgą ir bendrą fizinį pajėgumą.

Vienoje porcijoje (50 g) yra:

Energinė vertė185 Kcal/777kJ
Baltymai5 g
Angliavandeniai 37,7 g
Iš jų cukrūs10 g
Riebalai1,8 g
Sotieji riebalai0,3 g
Cholesterolis < 15 mg

 

Vartojimas: Išmaišykite vieną dozatoriaus samtelį Amix CarboJet™ Basic su liesu pienu ar kitu mėgstamu gėrimu bei vartokite 1 – 3 porcijas per dieną, priklausomai nuo paros baltymų/angliavandenių poreikio. Porciją būtinai po treniruotės. Maksimaliems rezultatams pasiekti vartokite kartu su Amixkreatinu.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu

Написать отзыв

FEN Whey Gainer (1 kg)

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies