Olimp HMBolon NX 300/30g капсул Expand

Olimp HMBolon NX 300/30g капсул

Olimp Olimp

Новое

Olimp HMBolon NX- sudaro AAKG, Tri-kreatino malatas ir HMB.

Подробнее

44,00 €

С НДС

Olimp HMBolon NX 300 kaps

Olimp HMBolon NX - Galingas produktas, maksimaliems rezultatams.

Olimp HMBolon NX- sudaro AAKG, Tri-kreatino malatas ir HMB

AAKGyra lengvai absorbuojama arginino alfa ketoglutarato forma (AAKG) papildyta L-argininu.

Argininas yra mitybos elementas, iš kurio formuojasi aktyvūs biologiniai junginiai organizme - agmatinas ir azoto oksidas (NO). Jie yra svarbūs formuojant kūno linijas, kuriant funkcinius pajėgumus ir išsaugant seksualinę funkciją. Argininas leidžia pakankamai pritekėti kraujo, deguonies ir mitybos elementų į raumenų audinius, taip pat palengvina raumenų augimą, riebalinio audinio mažinimą ir erekciją.

Tri-kreatino malatas – revoliuciją sukėlusi kreatino atmaina, kuri, lyginant su įprastiniu kreatino monohidratu, yra kurkas geriau ir greičiau pasisavinama. Reikalas tame, kad paprastas kreatino monohidratas yra beveik netirpus, sunkiai pasisavinamas produktas. Jo (kreatino monohidrato) didžioji suvartoto kiekio dalis suyra, vietoj to, kad būtu panaudota ATP gamybai, raumenų augimui.  Dėl šios priežasties, siekiant raumenų masės, jėgos padidėjimo,  reikalingos gana didelės kreatino monohidrato vartojimo dozės. Tuo tarpu Tri-kreatino malatas yra sudėtingesnė, ir kas svarbiausia, tirpesnė, lengviau pasisavinama – veiksmingesnė kreatino forma.

Tri-kreatino malato molekulę sudaro malio rūgštis susijungusi su trimis kreatino molekulėmis. Dėka malio rūgšties, kreatinas pradedamas skaidyti tik patekus į skrandį. Skrandis yra mažiau dirginamas, kas kartais nutikdavo vartojant paprastą kreatino monohidratą. Pats kreatinas greičiau ir efektyviau pasisavinamas (nevirsta į kreatininą). Tai reiškia, kad reikia suvartoti mažiau Tri-kreatino malato, norint pasiekti tą patį ar net geresnį poveikį lyginant su kreatino monohidrato vartojimu.

Tri-kreatino malatas pradeda veikti labai greitai, tad nereikės laukti kelių savaičių kol pajusite, o galbūt ir ne, jo poveikį kaip kad nutikdavo vartojant kreatino monohidratą. Taip pat nereikės užkrovos fazės. Ši kreatino atmaina greitai ir efektyviai (medžiagos įsisavinimas siekia net iki 95 %) pasisavinama, tad užkrovos fazė nėra reikalinga.

HMB - tai metabolitas, išgaunamas iš šakotų grandžių amino rūgšties leucino, padedantis Jūsų raumenims daug greičiau atsistatyti po treniruotės. HMB žymiai sumažina raumenų degradaciją po sunkios treniruotės, todėl jėgos padidėjimas gali atsirasti daug greičiau.

HMB suteikia galimybę Jūsų organizmui padidinti raumenis daug greičiau ir pasidaryti stipresniam. HMB reikia vartoti praktiškai visiems, kurie nori patirti nuostabų raumenų augimo efektą. HMB trūkumas nėra problema, tačiau treniruojantis jėgai ar metant svorį jis puikiai praverčia. HMB yra saugus ir vyrams ir moterims.

Kokia viso to nauda?

Olimp HMBolon NX sudėtyje esančios medžiagos veikia sinergiškai, papildo viena kitą ir sustiprina poveikį.

Sudėtis

 4 kapsulės8 kapsulės
Calcium F-Hydroxy-F- Methylbutyrate (CaHMB)2200mg4400mg
F-Hydroxy-F- Methylbutyrate (HMB)1760mg3520mg
Arginine Alphaketoglutarate (AAKG)1160mg2320mg
Tri-Creatine Malate (TRCRM)1160mg2360mg

 

Vartojimas: 1 porciją (4 kapsules) 2 kartus per dieną tarp valgių.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu

Написать отзыв

Olimp Sport Nutrition - tai kompanija, turinti virš 20 metų patirtį papildų gaminime. Įmonėje dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie kiekvieną dieną padeda Olimp Labs daryti naujoviškiausius ir populiariausius sprendimus sportinių papildų gaminime.

Accept

Site use cookies