Amix BCAA Gold 300 таб Expand

Amix BCAA Gold 300 таб

Amix Nutrition Amix Nutrition

Новое

Amix BCAA Gold – aukščiausios kokybės, nebrangus ir veiksmingas aminorūgščių kompleksas, kurį sudaro Leucinas, Izoleucinas ir Valinas – tai trys pagrindinės ir bene svarbiausios atsistatymui reikalingos aminorūgštys, kurios nėra sintetinamos žmogaus organizme.

Подробнее

31,60 €

С НДС

Amix BCAA Gold 300 tab

Amix BCAA Gold – aukščiausios kokybės, nebrangus ir veiksmingas aminorūgščių kompleksas, kurį sudaro Leucinas, Izoleucinas ir Valinas – tai trys pagrindinės ir bene svarbiausios atsistatymui reikalingos aminorūgštys, kurios nėra sintetinamos žmogaus organizme. Vartodami Amix BCAA Gold ne tik greičiau atstatysite aminorūgščių ir energijos atsargas organizme, bet ir apsaugosite raumenis nuo irimo, skatinsite anabolizmą bei baltymų sintezę.

BCAA gold, visų pirma, verta rinktis, nes tai iš aukščiausios kokybės žaliavų pagamintas aminorūgščių produktas, antra – BCAA gold turėtų patikti patogumą vertinantys sportininkai. Produktas tabletėmis, kurias patogu turėti su savimi, nereikia kartu nešiotis visos pakuotės, užima nedaug vietos, patogu susidėti į Amix tablečių dėtuvę. Trečia ir bene svarbiausia – tikrai neddidelė kaina kaip už tokios aukštos kokybės produktą

Vienoje porcijoje (3 tabletės): 

Leucinas1500 mg
Izoleucinas750 mg
Valinas750 mg

 

Viena tabletė - 1000 mg. Pakuotėje 300 tabl. Viso 100 porcijų.

Vartojimas: gerkite porciją (3 tabletės) prieš ir porciją iškart po treniruotės. Užsigerkite stikline vandens.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Написать отзыв

Amix maisto papildaiAmix prekinis ženklas priklauso kompanijai LARGE LIFE LTD., kuri buvo įkurta dar 2003 m Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje.

Amix – tai aukščiausios kokybės produktai už priimtiną kainą, kuriuos galite išbandyti ir Jūs. Amix maisto papildai išsiskiria tuo, kad gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai, nuolat atnaujinama ir tobulinama produktų sudėtis bei vadovaujantis sporto mokslo naujovėmis plečiamas asortimentas.

Accept

Site use cookies