Цена снижена! Optimum Nutrition Esential Amino Energy 270 g Expand

Optimum Nutrition Esential Amino Energy 270 г.

Optimum Nutrition Optimum Nutrition

Новое

Optimum Nutrition su pasididžiavimu pristato Amino Energy aminorūgščių formulę sudarytą iš nepakeičiamų (EAA) aminorūgščių ir kitų sportuojančiam itin vertingų elementų.

Подробнее

  • Ananasų skonio
  • Mėlynių
  • Vaisių

28,00 €

С НДС

34,00 € С НДС

-6,00 €

Optimum Nutrition Esential Amino Energy 270 g

Optimum Nutrition su pasididžiavimu pristato Amino Energy aminorūgščių formulę sudarytą iš nepakeičiamų (EAA) aminorūgščių ir kitų sportuojančiam itin vertingų elementų.

Dauguma įprastinių aminorūgščių kompleksų sudaryti arba iš BCAA, arba iš EAA , arba iš viso aminorūgščių komplekso.

Tuo tarpu Optimum Nutrition mokslininkai sukūrė naują ir itin veiksmingą aminorūgščių kompleksą apjungdami į vieną visumą tai, kas yra svarbiausia.

Amino Energy formulė sudėtyje, šalia stipraus EAA komplekso, praturtinta taurinu, glutaminu, beta alaninu, citrulino malatu ir kofeinu.

Tai esminiai komponentai norint sportuoti intensyviau, j austis žvaliai net ir besilaikant itin griežtos dietos. 

EAA – tai žmogaus organizme negaminamų ir su maistu privalomų gauti aminorūgščių kompleksas, be kurio neįmanomas “užvesti” baltymų sintezės variklio ir atstatyti raumenis po sunkių treniruočių.

Taurinas - gerina fizinį pajėgumą padėdamas aprūpinti raumenis maistinėmis medžiagomis ir energija, mažindamas raumenų irimo procesus (katabolizmas), skatindamas riebalų oksidaciją. Taurinas taip pat dalyvavauja termoreguliacijos procesuose, gerina kreatino, amino rūgščių ir kitų maistingųjų medžiagų įsisavinimą, pasižymi antioksidaciniu poveikiu.

Glutaminas – viena iš labiausiai sportininkų vertinamų aminorūgščių, kurios kiekis kraujyje itin sumažėja intensyvių ir ilgai trunkančių treniruočių metu. Tai gali sukelti imuniteto susilpnėjimą, nuovargį ir lėtesnį atsigavimą po sunkių fizinių krūvių.

Argininas – viena iš pakeičiamų eminorūgščių praplečianti kraujagysles, suintensyvininati raumenų kraujotaką bei leidžianti daugiau maistinių medžiagų patekti į dirbančius raumenis.

Beta alaninas – pakeičiama aminorūgštis, kuri patekusi į organizmą verčiama karnozinu, kuris padeda padidinti raumenų jėgą, ištvermę bei kartu ir apimtis.

Citrulinas – pakeičiama aminorūgštis, gerinanti raumenų kraujotaką bei padedanti sumažinti raumenų nuovargį sportuojant.

Kofeinas – pasižymi energizuojančiu, tonizuojančiu  poveikiu. Kofeino dėka sportininkai gali sportuoti intensyviau ir ilgiau. Padeda mažinti riebalinį audinį.

Maistinė vertė (porcija - 9 g):

Energetinė vertė10kcal
Amino Energy aminorūgščių kompleksas: mikronizuotas L-taurinas, mikronizuotas L-glutaminas, mikronizuotas L-argininas, mikronizuotas L-leucinas, CarnoSyn® Beta alaninas, mikronizuotas L-citrulinas, mikronizuotas L-izoleucinas, mikronizuotas L-valinas, mikronizuotas L-tirozinas, mikronizuotas L-histidinas, mikronizuotas L-lizinas, mikronizuotas L-metioninas, mikronizuotas L-fenilalaninas, mikronizuotas L-treoninas5 g    
Baltymai0 g
Angliavandeniai 
iš jų cukrus
2 g
0 g
Riebalai0 g
Energetinis mišinys: Kofeinas, Žaliosios arbatos ekstraktas, Žaliosios kavos ekstraktas110mg

Vartojimas: Porciją (2 dozatoriaus kaušeliai - 9 g) sumaišyti su 200 ml vandens, vartoti 30 min. prieš treniruotę.

Sudėtis: L-taurinas, L-glutaminas, L-argininas, L-leucinas, Beta alaninas, L-citrulinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-tirozinas, L-histidinas, L-lizinas, L-metioninas, L-fenilalaninas, L-treoninas, Kofeinas, Žaliosios arbatos ekstraktas, Žaliosios kavos ekstraktas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinos rūgštis, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga obuolių rūgštis, kvapioji medžiaga, inulinas, dažiklis burokėlių raudonasis, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga vyno rūgštis, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, saldiklis sukralozė, tirštikliai (ksantano derva, karageninas), emulsiklis lecitinas, dažiklis tartrazinas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Написать отзыв

Optimum Nutrition - viena iš lyderiaujančių maisto papildų kompanijų visame pasaulyje. Tokie produktai kaip ON Whey gold, Optimen, Optiwomen - ne vienerius metus yra vieni iš populiariausių produktų savo kategorijose.

Accept

Site use cookies