Olimp Chela-Mag B6 Forte 60 kaps 1390 mg Expand

Olimp Chela-Mag B6 Forte 60 kaps 1390 mg

Olimp Olimp

New

Magnis yra būtinas širdies ir kraujagyslių sistemos funkcijai palaikyti, raumenų, nervų sistemos sklandžiam darbui, dalyvauja energijos (ATP) resintezės reakcijose. Be magnio yra neįmanomas nei raumenų susitraukimas, nei atsipalaidavimas. 

More details

10,00 €

PVN iekļauts

Olimp Chela-Mag B6 Forte 60 kaps 1390mg

Olimp Chela MAG B6 Forte 60 kaps 1390mg

Magnis – vienas būtiniausių mikroelementų, kuris dalyvauja šimtuose organizmo ląstelėse vykstančių reakcijų. Magnis yra būtinas širdies ir kraujagyslių sistemos funkcijai palaikyti, raumenų, nervų sistemos sklandžiam darbui, dalyvauja energijos (ATP) resintezės reakcijose. Be magnio yra neįmanomas nei raumenų susitraukimas, nei atsipalaidavimas. 

Esant magnio trūkumui, jo netekus su prakaitu ilgai treniruojantis ar tiesiog būnant aukštoje temperatūroje, vartojant daug kofeino (kava, kai kurie gaivieji gėrimai, prieštreniruotiniai produktai su kofeinu) raumenyse gali atsirasti magnio trūkumas, ko pasekoje sutriks raumenų susitraukimo ir atsipalaidavimo mechanizmo darbas. Tokiomis aplinkybėmis dažnas reiškinys mėšlungis, nuo kurio apsaugoti gali padėti būtent magnis. 

Olimp Chela MAG B6 Forte esantis magnis yra patentuota Albion® chelatų forma, kurios dėka magnis pasisavinamas dar greičiau. Taip pat Olimp Chela MAG B6 Forte yra praturtintas vitaminu B6 gerinančiu magnio pasisavinimą. 

Sudėtis (1 porcija - 1 kapsulė):

Magnio amino rūgšties čelatas Albion® 

Magnis 

1390 mg

250 mg (67 % RPN)

Vitaminas B6  (piridoksino hidrochloridas)2 mg (143 % RPN)

RPN - rekomenduojama paros norma.

Vartojimas: gerkite po 1 - 2 kapsules per dieną, su maistu užsigeriant stikline vandens.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Uzrakstīt recenziju

Olimp Chela-Mag B6 Forte 60 kaps 1390 mg

Olimp Chela-Mag B6 Forte 60 kaps 1390 mg

Olimp Sport Nutrition - tai kompanija, turinti virš 20 metų patirtį papildų gaminime. Įmonėje dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie kiekvieną dieną padeda Olimp Labs daryti naujoviškiausius ir populiariausius sprendimus sportinių papildų gaminime.

Accept

Site use cookies