Laipiojimo sienelių kompleksas modelis GT-0056  | PowerSport.lt

Laipiojimo sienelių kompleksas modelis GT-0056

GT-0056
Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
589,70 €
Su mokesčiais
Medienos apdirbimas/Įtvirtinimas

Aprašymas

Medinis laipiojimo sienelių kompleksas, pritaikytas lauko žaidimų aikštelėms.

Konstrukcija pagamintas iš 100 mm medienos profilių, apsaugotų nuo korozijos ir pelėsių. Metalinės dalys yra pagamintos iš nerūdijančio, cinkuoto arba dažytu milteliniu būdu plieno. Taip pat konstrukcijoje naudojamas aukštos kokybės plastikas, pasižymintis dideliu atsparumu įvairiam aplinkos poveikiui.

Išmatavimai 0,90 x 0,90 x 2,00 m;

Saugumo zona 4,50 x 4,50 m;

Paviršiaus plotas 17,45 m2;

Kontūro linija 14,90 m;

Laisvojo kritimo aukštis 1,95 m. 

Gaminant šį kompleksą, galite rinktis iš 3 variantų:

1. Kompleksas iš impregnuotos medienos, montuojamas ant cinkuoto metalo ramsčių, apsaugotų nuo korozijos.

2. Kompleksas iš neimpregnuotos medienos, montuojamas ant cinkuoto metalo ramsčių, apsaugotų nuo korozijos.

3. Kompleksas iš neimpregnuotos medienos, montuojamas įleidžiant stovus į žemę apie 70 cm.

Specifikacija

164706

Apie PowerSport

PowerSport.lt - sporto ir laisvalaikio prekių elektroninė parduotuvė, kurioje galite rasti garsiausių pasaulyje prekinių ženklų produkciją, apimančią tiek sporto inventorių, apdovanojimus, maisto papildus, tiek laisvalaikio prekes. Mūsų auditorija - įvairų sričių atletai bei tiesiog aktyvūs ar savimi besirūpinantys žmonės, kurie siekia turėti sveiką ir tvirtą kūną!

Esame sau išsikėlę tikslą: pasiūlyti pačias geriausias pasaulyje sporto prekes ne tik patraukliomis kainomis, tačiau jas pateikti Jums patogiausiu būdu. Mūsų parduotuvė laikosi visų LR galiojančių įstatymų bei yra sertifikuota Lietuvos Maisto Veterinarinės Tarnybos, todėl galite būti tikri, jog pas mus pirkdami gausite tik kokybišką, atitinkančią visus reikalavimus produkciją.

Mūsų komanda - tai ilgametę patirtį turintys profesionalūs sportininkai, nuolat gilinantys savo žinias kultūrizmo, fitneso sporto šakose, kurie gali Jums pasiūlyti aukščiausio lygio konsultacijas ne tik maisto papildų, mitybos bei jos derinimo klausimais, bet ir padėti sudaryti Jūsų asmeninius tikslus atitinkančias treniravimosi programas ar tiesiog patarti - todėl mumis galite nedvejodami pasikliauti!

MISIJA: užtikrinti maksimalią naudą Jums, siekiant užsibrėžtų tikslų bei padėti sutaupyti perkant aukščiausios kokybės sporto įrangą bei laisvalaikio inventorių.

VIZIJA: tapti šios srities lyderiais, siūlant vartotojams aukščiausios kokybės, garsiausių pasaulyje gamintojų sporto bei laisvalaikio prekes žemiausiomis kainomis.

VERTYBĖS: siekiant geriausių rezultatų ir bendrų tikslų, orientuojamės į tris kertinius akmenis, tai kokybėlankstumas bei pasitikėjimas. Šiomis vertybėmis siekiame sukurti maksimalią vertę Jums. Todėl, mes visuomet esame linkę išklausyti Jūsų nuomonę ir pasiūlymus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".