Treniruočių pirštinės  | Pirštinės treniruotėms Reebok Fitness  | PowerSport.lt
Treniruočių pirštinės  | Pirštinės treniruotėms Reebok Fitness  | PowerSport.lt
Treniruočių pirštinės  | Pirštinės treniruotėms Reebok Fitness  | PowerSport.lt
Treniruočių pirštinės  | Pirštinės treniruotėms Reebok Fitness  | PowerSport.lt

Pirštinės treniruotėms Reebok Fitness

161920
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2020-02-11
13,00 €
Su mokesčiais
Dydis

SUNKUMŲ KILNOJIMO PIRŠTINĖS REEBOK FITNESS skirtos visų tipų treniruotėms: nesvarbu, ar tai būtų sunkumų kilnojimas, fitneso treniruotė ar treniruotė sporto salėje su treniruokliais. Šios pirštinės yra lengvos, minimalistinio dizaino ir aukštos kokybės. Dėka šių pirštinių padidės jūsų rankų suėmimo tvirtumas. Taip pat šios pirštinės apsaugos jūsų delnus nuo odos nutrynimų bei leis patogiai treniruotis. Galima rinktis iš S/M arba L/XL dydžių.

464386313186
161920

Reebok kompanija ir jos tradicijos siekia senesnius laikus, nei bet kurios analogiškos kompanijos, gyvuojančios iki šių dienų. Visame pasaulyje žinomo brendo istorija prasidėjo nuo nepaprasto žmogaus paprasto troškimo turėti gerą sportinę avalynę. Tikriausiai Joseph William Foster vadovavosi principu: “Jei nori ką nors padaryti gerai – daryk pats”.

1895 metais Anglijos miestelyje Boltone gyvenę Joseph William Foster įstojo į vietinį bėgimo mėgėjų klubą “Primrose Harrier”. Fosteris žavėjosi lengvąja atletika ir dalyvavo varžybose. To meto bėgikų didžiausia problema buvo blogas sukibimas su bėgimo takeliu, todėl jis ryžosi įsigyti porą dygliuotų bėgimo batelių. Tačiau, neradęs jų parduotuvėse, nusprendė tokius batelius sukurti pats. Joseph William Foster sprendimas buvo labai paprastas ir perspektyvus. Jis taip pat tapo techninių naujovių taikymo sporte pradžia. Prie savo bėgimo batelių pado jis pritvirtino keletą vinių ir pagamino pirmuosius pasaulyje dygliuotus batelius. Taip atsirado pirmoji Fosterio avalynės pora.

Sukaupę milžnišką patirtį sporto srityje dabar kompanija gamina ir sporto inventorių, nuo treniruočių pirštinių iki namų serijos treniruoklių.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".