• Sumažinta kaina

Balanso treniruoklis Togu Aero-Step XL Functional

400590

Togu Aero-Step XL Functional - Vokietijoje pagamintas terapijos ir treniruočių įrankis.

Atsiprašome, prekės laikinai neturime. Tel. pasiteiravimui: (+370 602 20866)
130.00 € 150.00 €
Spalva

Togu Aero-Step XL Functional - Vokietijoje pagamintas terapijos ir treniruočių įrankis. Balanso treniruoklis pagamintas iš nenuodingos, bekvapės, latekso neturinčios medžiagos. Dėl nesvarumo, naudojantis šiuo treniruokliu, dirbti yra priversti net giliausi jūsų raumenys, todėl Togu Aero-Step suteiks jums efektyvias treniruotes. Treniruoklis taip pat padės gerinti balanso ir koordinacijos įgūdžius, juo galėsite atlikti daugybę įvairiausių pratimų. Puikiai tinka naudoti tiek lauke, tiek viduje. 

Matmenys: 51x37x8 cm 

Maksimali apkrova: 200 kg

Įkurta brolių Toni Obermaier ir Gust Obermaier 1956 metais Vokietijoje, Togu dabar viena iš pirmaujančių kompanijų, teikiančių oru užpildytus gaminius sveikatinimuisi ir sportui: balansinės ir masažinės pagalvės, besiūliai reablitaciniai ar jogos kamuoliai, jogos volai ir kt. Kompanijos kūrėjai sako, jog gamybos jie niekada nežada perkelti į kitą šalį dėl pigios darbo jėgos. Togu kūrėjų tikslas pasiūlyti vartotojui tik kokybiškas ir ilgaamžes sporto prekes.

Gamyba yra organizuojama remiantis griežčiausiais aplinkos apsaugos įstatymais. Ilgai tarnaujantys produktai, taupantys išteklius, elektros energiją ir taip sumažintys aplinkos taršą.

Produktai pasižymi tokius savybėmis:

  • 100% perdirbami;
  • bekvapiai ir draugiški odai;
  • be latekso;
  • vandeniui atsparūs;
  • lengvai valomi ir dezinfekuojami;
  • termoplastiniai,  todėl tinkami naudoti esant beveik visoms temperatūroms;
  • tvirti ir atsparūs trinčiai.
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".