Svoriai kojoms ir rankoms  | Svoriai rankoms Kettler 2x0,5–1,5 kg  | PowerSport.lt

Svoriai rankoms Kettler 2x0,5–1,5 kg

SK-0003885
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2019-12-03
12,99 €
Su mokesčiais
Svoris

KETTLER Svoriai rankoms

Svoriai Kettler pritaikyti rankos riešui, turi kilpą nykščiui, dėl to svoriai laikosi tvirtai ir neslysta. Parduodama poromis. 

Pakuotėje rasite trumpą spalvingą instrukciją kaip taisyklingai sportuoti su svoriais rankoms ir kokios raumenų grupės gali būti treniruojamos.

400139741584

KETTLER kompanija geriausiai žinoma kaip treniruoklių gamintoja. Kompanija įkurta Vokietijoje 1949 metais ir iki 1970 m. daugiausiai dėmesio buvo skiriama turistinio inventoriaus gamybai. Vėliau pradėtas gaminti atletinės gimnastikos inventorius. Kettler produkcijos gamyboje naudojami savi patentuoti išradimai. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.

KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. KETTLER produkcija lyderiauja Europos rinkoje, bet dėl savo aukštos kokybės ją pamėgo ir amerikiečiai. Treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".