Sūpynės  | Sūpuoklių sėdynė KETTLER  | PowerSport.lt

Sūpuoklių sėdynė KETTLER


Kettler spalvingos sūpynės tvirtos, patogios, vivėmis tvirtinasi keturiose vietose. Į sūpuoklių komplektą įeina virvės.

Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
29.00 €

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

KETTLER Sūpuoklių sėdynė

Kettler spalvingos sūpynės tvirtos, patogios, vivėmis tvirtinasi keturiose vietose. Į sūpuoklių komplektą įeina virvės. Maksimalus išlaikomas svoris 50 kg.

Techniniai duomenys Matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 39 x 15,5 x 8 cm
Pakuotės matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 41 x 16 x 9 cm
Svoris 1,2 kg

KETTLER kompanija geriausiai žinoma kaip treniruoklių gamintoja. Kompanija įkurta Vokietijoje 1949 metais ir iki 1970 m. daugiausiai dėmesio buvo skiriama turistinio inventoriaus gamybai. Vėliau pradėtas gaminti atletinės gimnastikos inventorius. Kettler produkcijos gamyboje naudojami savi patentuoti išradimai. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.

KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. KETTLER produkcija lyderiauja Europos rinkoje, bet dėl savo aukštos kokybės ją pamėgo ir amerikiečiai. Treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".