Sūpynės  | Kėdutė sūpynėms KETTLER  | PowerSport.lt

Kėdutė sūpynėms KETTLER


Kettler spalvinga kėdutė sūpynėms tvirta, patogi, su apsaugos diržu, nugarėlės atlošas vientisas.

Atsiprašome, prekės laikinai neturime. Tel. pasiteiravimui: (+370 671 24005)
78.00 €

KETTLER Kėdutė supynėms

Kettler spalvinga kėdutė sūpynėms tvirta, patogi, su apsaugos diržu, nugarėlės atlošas vientisas. Pakuotėje rasite: kėdutė, prisegamas apsauginis diržas, virvės.

Maksimalus išlaikomas svoris 25 kg.

Techniniai duomenys Matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 37 x 31 x 28 cm
Pakuotės matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 32 x 30 x 38 cm
Svoris 3 kg

KETTLER kompanija geriausiai žinoma kaip treniruoklių gamintoja. Kompanija įkurta Vokietijoje 1949 metais ir iki 1970 m. daugiausiai dėmesio buvo skiriama turistinio inventoriaus gamybai. Vėliau pradėtas gaminti atletinės gimnastikos inventorius. Kettler produkcijos gamyboje naudojami savi patentuoti išradimai. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.

KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. KETTLER produkcija lyderiauja Europos rinkoje, bet dėl savo aukštos kokybės ją pamėgo ir amerikiečiai. Treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".