Futbolo vartai 7,32x2,44 m, profesionalūs  | PowerSport.lt
Futbolo vartai 7,32x2,44 m, profesionalūs  | PowerSport.lt
Futbolo vartai 7,32x2,44 m, profesionalūs  | PowerSport.lt
Futbolo vartai 7,32x2,44 m, profesionalūs  | PowerSport.lt

Futbolo vartai 7,32x2,44 m, profesionalūs

163443
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2020-03-22
3 000,00 €
Su mokesčiais
Gylis

Aprašymas

Profesionalūs futbolo vartai 

Futbolo vartai pagaminti iš specialių 120/100 aliuminio profilių su dvigubu sutvirtinimu. Pagrindinis rėmas padengtas spalva. 

Išmatavimai:  7,32 x 2,44 m.

Vartų gylis: 2 m arba 3 m. 

Į komplektaciją įeina: 

  • Pagrindinis vartų rėmas; 
  • montavimo rankovės su maskavimo dangteliais; 
  • tinklo įtempimo stovai;
  • apatinis tinklo tvirtinimo rėmas;

Pagaminta pagal FIFA reikalavimus. 

Specifikacija

163443

Apie PowerSport

PowerSport.lt - sporto ir laisvalaikio prekių elektroninė parduotuvė, kurioje galite rasti garsiausių pasaulyje prekinių ženklų produkciją, apimančią tiek sporto inventorių, apdovanojimus, maisto papildus, tiek laisvalaikio prekes. Mūsų auditorija - įvairų sričių atletai bei tiesiog aktyvūs ar savimi besirūpinantys žmonės, kurie siekia turėti sveiką ir tvirtą kūną!

Esame sau išsikėlę tikslą: pasiūlyti pačias geriausias pasaulyje sporto prekes ne tik patraukliomis kainomis, tačiau jas pateikti Jums patogiausiu būdu. Mūsų parduotuvė laikosi visų LR galiojančių įstatymų bei yra sertifikuota Lietuvos Maisto Veterinarinės Tarnybos, todėl galite būti tikri, jog pas mus pirkdami gausite tik kokybišką, atitinkančią visus reikalavimus produkciją.

Mūsų komanda - tai ilgametę patirtį turintys profesionalūs sportininkai, nuolat gilinantys savo žinias kultūrizmo, fitneso sporto šakose, kurie gali Jums pasiūlyti aukščiausio lygio konsultacijas ne tik maisto papildų, mitybos bei jos derinimo klausimais, bet ir padėti sudaryti Jūsų asmeninius tikslus atitinkančias treniravimosi programas ar tiesiog patarti - todėl mumis galite nedvejodami pasikliauti!

MISIJA: užtikrinti maksimalią naudą Jums, siekiant užsibrėžtų tikslų bei padėti sutaupyti perkant aukščiausios kokybės sporto įrangą bei laisvalaikio inventorių.

VIZIJA: tapti šios srities lyderiais, siūlant vartotojams aukščiausios kokybės, garsiausių pasaulyje gamintojų sporto bei laisvalaikio prekes žemiausiomis kainomis.

VERTYBĖS: siekiant geriausių rezultatų ir bendrų tikslų, orientuojamės į tris kertinius akmenis, tai kokybėlankstumas bei pasitikėjimas. Šiomis vertybėmis siekiame sukurti maksimalią vertę Jums. Todėl, mes visuomet esame linkę išklausyti Jūsų nuomonę ir pasiūlymus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".