Stacionarūs futbolo vartai  | Futbolo vartai SURE SHOT MINI  | PowerSport.lt

Futbolo vartai Sure Shot MINI

861-200
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2019-10-29
899,00 €
Su mokesčiais

Mini futbolo vartai

Dydis: 300 x 200 cm, gylis 100 cm.

Montuojami į žemę. 

Konstrukcija: priekis pagamintas iš nerūdijančio plieno profilio 80 x 80 x 3 mm profile. Šoninės ir galinės dalys pagamintos iš vamzdžių, visa konstrukcija pagaminta iš karšto cinko lydinio. 

Priekys nudažytos raudonos juostos.

Suteikiama 6 metų garantija nuo rūdžių. 

Kompanija, savo veiklą pradėjusi nuo sporto įrangos gamybos, praėjus trims metams nuo savo veiklos jau bendradarbiavo su JAV bendrove Sure shot, tiekiančia plastikines krepšinio lentas ir nešiojamus gatvės ritulio vartus. Visgi, laikui bėgant orientavosi į krepšinio įrangos gamybą ir 1996 metais tapo, Atlantoje vykusiose olimpinėse žaidynėse, pagrindinis šios įrangos tiekėjas. Tai buvo vienas didžiausių kompanijos pasiekimų, kurį sekė ir dar didesni pasiekimai, kompanija nusipirko JAV korporaciją ir toliau vystė prekės ženklo Sure shot plėtrą.

Dabar Sure shot yra gerai žinomas tiek Europoje, tiek visame pasaulyje. Nuo 2001 metų tapo Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA ​​partneriu ir nuo tada yra viena iš devynių kompanijų pasaulyje, kurios turi FIBA ​​sertifikatą, o nuo 2004 metų įgijo ir ISO 9001 sertifikatą.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".