Spokey  | Apsauginis bandažas Spokey PROTECTOR  | PowerSport.lt

Apsauginis bandažas Spokey PROTECTOR


Bandažas Spokey PROTECTOR, vyriškas - patogios ir kokybiškos apsaugos, skirtos sportininkams užsiimantiems kontaktiniu sportu, bei kovos menais.

Atsiprašome, prekės laikinai neturime. Tel. pasiteiravimui: (+370 671 24005)
8.00 €
Dydis

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Bandažas Spokey PROTECTOR, vyriškas - patogios ir kokybiškos apsaugos, skirtos sportininkams užsiimantiems kontaktiniu sportu, bei kovos menais.

  • Pagaminta iš: medvilnės
  • Dydžiai: S (74-82 cm), M (84-92 cm), L (92 - 100cm), XL (102 - 100cm)

Sportas yra mūsų aistra! ... Tai suteikia mums jėgų ir noro veikti ir daro mus tiek dinamišku, tiek ambicingu prekės ženklu ne tik Lenkiijoje, bet ir visame pasaulyje nuo 2007 metų, - teigia Spokey atstovai. Mes žinome, kad geriausi patarėjai yra vartotojai. Todėl mūsų testuotojai yra ekstremalūs vartotojai - aukštos kvalifikacijos instruktoriai kūno kultūros akademijoje Katovicuose ir Krokuvoje. Taigi, kompanijos produktai sukurti atlikus išsamius tyrimus ir bandymuus, kurie atitinka visus saugos standartus ir padėjo gauti prestižinius sertifikatus, pavyzdžiui, FIFA, ITTF.

Vartotojai šiandien gali rinktis iš didžiulio asortimento, apimančio kovos menų reikmenis, kamuolius, fitneso treniruoklius ir, netgi, sportinius drabužius, bei laisvalaikio prekes.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".