Spidometrai  | Bėgimo matuoklis Polar Bluetooth® Smart  | PowerSport.lt

Bėgimo matuoklis Polar Bluetooth® Smart

✔ Prekės numatomas pristatymas iki: 2019-04-02
72.00 €

Mažas ir lengvas bėgimo sensorius, kuris tvirtinamas ant Jūsų bėgimo batelio, skirtas bėgimo greičiui/tempui matuoti, įveiktai distancijai fiksuoti.

Mažas ir lengvas bėgimo sensorius, kuris tvirtinamas ant Jūsų bėgimo batelio, skirtas bėgimo greičiui/tempui matuoti, įveiktai distancijai fiksuoti. Taip pat rodo vidutinį žingsnio ilgį ir bėgimo efektyvumą per Bėgimo indekso funkciją. Naudojamas su V800 modeliu šuolio testui atlikti. Galima naudoti ir su mobiliaisiais įrenginiais, kurie veikia BT Smart dažniu (pvz.: iPhone 4S, Samsung Galaxy S3 ir S4). Baterija keičiama (CR2430), veikia iki 600 valandų. Tikslumas: +/-3 procentai ir geriau, kai nekalibruotas.

Širdies ritmo matuokliai POLAR - puikus ištvermės treniruočių ir varžybų pagalbininkas tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Pulsometrai POLAR padeda stebėti kaip jūsų širdis adaptuojasi prie fizinio krūvio. Laikrodžiai sportui su GPS ne tik fiksuoja jūsų pulsą, bet ir seka jūsų treniruotės maršrutą žemėlapyje, praneša apie jūsų buvimo vietą artimiesiems, leidžia pasidalinti treniruotės informacija socialiniuose tinkluose Heart-Rate_featured_0.jpg
Šiuo metu ypač populiarios aktyvumo apyrankės POLAR su GPS: jos matuoja visos dienos metu sunaudotas kalorijas, įrašinėja treniruotės duomenis, bėgimo, važiavimo dviračiu ar slidinėjimo maršrutą, leidžia atsakinėti į skambučius, perskaityti sms žinutes ar bėgant perjungti jūsų klausomą dainą. Aktyvumo sekimas leidžia kontroliuoti svorį, tai ypač svarbu biure dirbantiems žmonėms - aktyvumo apyrankė ar laikrodis vibruojant praneša, kai ilgiau nei valandą laiko buvote neaktyvus. Taip pat POLAR aktyvumo sekimo įrenginiai vykdo miego analizę - nustato kiek kiekvieną naktį miegate, bei seka ar jūsų miegas buvo ramus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".