Profesionalūs krepšinio stovai | Krepšinio stovas profesionalus EASYPLAY OFFICIAL, mobilus | PowerSport.lt
Profesionalūs krepšinio stovai | Krepšinio stovas profesionalus EASYPLAY OFFICIAL, mobilus | PowerSport.lt
Profesionalūs krepšinio stovai | Krepšinio stovas profesionalus EASYPLAY OFFICIAL, mobilus | PowerSport.lt
Profesionalūs krepšinio stovai | Krepšinio stovas profesionalus EASYPLAY OFFICIAL, mobilus | PowerSport.lt

Krepšinio stovas profesionalus EASYPLAY OFFICIAL, mobilus

1-70
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2019-11-26
44 250,00 €
Su mokesčiais

Mobilus krepšinio stovas EASYPLAY OFFICIAL

Mobilus krepšinio stovas su dinamine atrama. 

Stovo konstrukcija iš dažyto plieno. 

Reguliuojamas stovo aukštis ir lentos padėtis. 

"Žaidimo" pozicija ir "poilsio" pozicija yra keičiamos naudojant novatorišką ir patentuotą atsvaros sistemą, kuri visiškai pakeičia tradicines elektromechanines, elektro hidraulines sistemas. 

Priekinė dalis yra aptraukta apsaugine medžiaga, kuri gali būti skalbiama (storis 15 cm).

Aukštis: iki 3,25 m. 

Į stovo konstrukciją įeina:

 • 2 grūdinto stiklo krepšinio lentos, išmatavimai: 105x180 cm, storis: 12 mm. 
 • Apsauginė dalis priekiniam kraštui. 
 • 2 krepšinio lankai su tinkleliu. 
 • Montavimo prie grindų elementai. 

Stovas atitinka FIBA standartus. 

PowerSport.lt - sporto ir laisvalaikio prekių elektroninė parduotuvė, kurioje galite rasti garsiausių pasaulyje prekinių ženklų produkciją, apimančią tiek sporto inventorių, apdovanojimus, maisto papildus, tiek laisvalaikio prekes. Mūsų auditorija - įvairų sričių atletai bei tiesiog aktyvūs ar savimi besirūpinantys žmonės, kurie siekia turėti sveiką ir tvirtą kūną!

Esame sau išsikėlę tikslą: pasiūlyti pačias geriausias pasaulyje sporto prekes ne tik patraukliomis kainomis, tačiau jas pateikti Jums patogiausiu būdu. Mūsų parduotuvė laikosi visų LR galiojančių įstatymų bei yra sertifikuota Lietuvos Maisto Veterinarinės Tarnybos, todėl galite būti tikri, jog pas mus pirkdami gausite tik kokybišką, atitinkančią visus reikalavimus produkciją.

Mūsų komanda - tai ilgametę patirtį turintys profesionalūs sportininkai, nuolat gilinantys savo žinias kultūrizmo, fitneso sporto šakose, kurie gali Jums pasiūlyti aukščiausio lygio konsultacijas ne tik maisto papildų, mitybos bei jos derinimo klausimais, bet ir padėti sudaryti Jūsų asmeninius tikslus atitinkančias treniravimosi programas ar tiesiog patarti - todėl mumis galite nedvejodami pasikliauti!

MISIJA: užtikrinti maksimalią naudą Jums, siekiant užsibrėžtų tikslų bei padėti sutaupyti perkant aukščiausios kokybės sporto įrangą bei laisvalaikio inventorių.

VIZIJA: tapti šios srities lyderiais, siūlant vartotojams aukščiausios kokybės, garsiausių pasaulyje gamintojų sporto bei laisvalaikio prekes žemiausiomis kainomis.

VERTYBĖS: siekiant geriausių rezultatų ir bendrų tikslų, orientuojamės į tris kertinius akmenis, tai kokybėlankstumas bei pasitikėjimas. Šiomis vertybėmis siekiame sukurti maksimalią vertę Jums. Todėl, mes visuomet esame linkę išklausyti Jūsų nuomonę ir pasiūlymus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".