Baseinas Intex Easy Set 366 x 76 cm su filtru 12V (saugus) | PowerSport.lt

Baseinas Intex Easy Set 366 x 76 cm su filtru 12V (saugus)

163853
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2020-03-30
99,00 €
Su mokesčiais
Vandens filtras (pasirinkite)

Aprašymas

Aukštis (cm): 76
Skersmuo (m): 3.66
Talpa (L):  
Spalva: Mėlyna
Rėmas: Trisluoksnė SUPER-TOUGH laminuota medžiaga, užtikrinanti tvirtumą ir ilgaamžiškumą
Išorinis filtro siurblys (L/val): 2006
Filtro kasetė (tipas): Yra, A tipas
Priežiūros rinkinys: Nėra
Valytuvas vandeniui valyti (skimeris): Nėra
Pompa: Nėra
Paklotas ant žemės: Nėra
Baseino uždangalas: Nėra
Kopetėlės: Nėra
Pakuotės dydis (cm): 41 x 28 x 57
Pakuotės svoris (kg): 17

 

PATARIMAI

 • Kiek sezonų baseinas yra tinkamas naudoti?

Jei baseinas yra nuolat prižiūrimas, tvarkingai valomas, tinkamai sandėliuojamas žiemą, maudantis ar šalia baseino nepaliekama aštrių daiktų, jo naudojimas pailgėja keliais sezonais.
Į baseiną lipama be papuošalų, auskarų, žiedų, akinių, laikrodžių – kiekviena smulki detalė gali pažeisti baseino dugną ar pripučiamą žiedą, taip pat būti įtraukta į filtravimo sistemą.
Visos atsargumo priemonės užtikrina įsigyto baseino ilgaamžiškumą.


 • Ar gali baseine plaukioti naminiai gyvūnai?

Ne. Šunys, katės ir kiti gyvūnėliai turi būti laikomi toliau nuo baseino. Baseino šonai ar pripučiamų baseinų žiedas gali būti įdrėkstas.


 • Kiek oro reikia pripūsti į baseino pripučiamą žiedą?

Stengtis nepripūsti per daug kietai, nenaudoti aukšto slėgio kompresorių. Žiedas turi būti pripūstas lengvai. Jei pripūsite per daug, kaitinant saulei, oras plėsis ir žiedas gali trūkti. Atkreipti dėmesį į lauko temperatūrą – esant šaltesniam orui, oras žiede slėgsis, jo sumažės. Tokiu atveju, nepūsti papildomai oro į žiedą, jei vėl laukiama orų atšilimo. Orui lauke sušilus, oro slėgis žiede padidėja ir žiedas pats užsipildo. Esant karštam orui, žiedą šiek tiek išpūsti.


 • Ant kokio paviršiaus statyti baseiną?

Geriausiai tinka žolė ar kitas kietas paviršius. Nestatyti ant smėlio ar ant minkšto paviršiaus. Jei baseinas stovi ant betoninio paviršiaus, netempti jo, norint perkelti į kitą vietą, nes galite subraižyti baseino dugną. Visais atvejais rekomenduojama po baseinu patiesti paklotą.


 • Ar galima remtis į pripučiamo baseino žiedą?

Ne. Niekam, ypač mažiems vaikams, neleiskite remtis, gultis, sėdėti ant baseino pripučiamo žiedo. Baseino sienelės taps nestabilios ir gali išsipilti vanduo.

 • Ar gali baseinas stovėti lauke ištisus metus?

Ne. Esant žemesnei nei nulinei temperatūrai, baseino vinilo sienelės gali sušalti ir įtrūkti. Baseiną, prieš tai visiškai išdžiovinus, reikia sandėliuoti pliusinėje temperatūroje, patalpoje, dėžėje.


 • Kaip prižiūrėti baseiną?

Neprižiūrimas baseinas susidėvi. Tinkamai prižiūrėkite baseiną, išlaikykite tinkamą pH lygį. Ilgą laiką neprižiūrėtas baseinas gali įplyšti ir nelauktai išlieti tūkstančius litrų vandens.
Kiekvieną kartą po naudojimo, nuvalyti pripučiamą žiedą drėgna šluoste, kartą per savaitę siubliuku valyti baseino dugną bei sieneles. Po kiekvieno naudojimo, baseiną palikti filtruotis apie 3,4 valandas (ne daugiau 8 valandų), galima uždengus baseino apdangalu. Filtro siurblys išvalys vandenį mechaniškai, nuo smėlio, įkritusių vabzdžių ir kt. Tam, kad vandenyje nesiveistų mikroorganizmai rekomenduojama naudoti Intex Valymo sistemą „Krystal Clean Poolwater“ arba chlorą. Priklausomai nuo naudojamo vandens savybių, vandens kokybei gerinti galima papildomai naudoti vandens minkštiklių ar skaidrintojų.


 • Kaip valyti baseiną?

Jei norite išvalyti baseino išorę, naudokite švelnią šluostę bei silpnai veikiančias chemines priemones, geriausiai tinka švelnus muilas. Nenaudokite priemonių, turinčių abrazyvinių dalelių, skalbimo miltelių, šepečių. Stenkitės valyti kuo atsargiau, kad nešvarumai nepatektų į baseino vandenį. Baseino dugną valykite priežiūros rinkinyje esančiu siurbliuku. Dugnas turi būti lygus, be raukšlių tam, kad siurblys efektyviau ir greičiau siurbtų nuosėdas.


 • Kaip naudoti chlorą?

Jei naudojate chloro priemones vandeniui valyti, nebūkite baseine, kol priemonės visiškai neištirps vandenyje. Chloro granules ar tabletes prieš tai ištirpdykite atskirame inde, tik po to pilkite į vandenį, nes joms neištirpus ir nusėdus dugne, galite pakenkti baseinui. Skystą chlorą pilkite tiesiai į baseiną, tačiau iškart išmaišykite po visą plotą. Nepilkite chemikalų, jei baseine yra žmonių.


 • Kaip patikrinti baseino vandens kokybę?

Baseino vandens kokybei testuoti rekomenduojamas testo juostelių rinkinys. Testo juostelė yra įkišama į vandenį ir tokiu būtu nustatomas vandens pH. Šį testą reiktų atlikti kartą per savaitę arba dažniau, jei naudojate baseiną intensyviai. Rekomenduojamas pH lygis yra 7.2 – 7.8 pH. Testas parodo bendrą vandens šarmingumą, pH bei chloro konsistenciją.


 • Kaip ilgai gali būti nekeistas vanduo baseine?

Jei vanduo yra tinkamai prižiūrimas, išlaikoma tinkama jo cheminė sudėtis, jis nuolat filtruojamas, vanduo gali būti nekeistas visą sezoną. Nesinaudodami baseinu, laikykite jį uždengtą, pastoviai chemiškai testuodami vandens būklę, jį kelioms valandoms filtruodami siurbliu, keisdami, kai būtina, filtro kasetę.


 • Ar reikia pilti chemikalus į baseiną?

Tam, kad vandenyje nepradėtų veistis mikroorganizmai, neužtenka vandenį filtruoti su siurbliu, jį reikia chemiškai prižiūrėti, chloruoti ir pan. Neperdozuokite chloro, nemeskite chloro tablečių tiesiai į baseiną prieš tai neištirpinę ar nepraskiedę didesniame kiekyje vandens, tai gali pakenkti baseino sienelėms ar dugnui.


 • Ar baseinui nekenkia didelis karštis?

Daugelį baseinų veikia aukšta lauko temperatūra. Intex baseinų vinilinė medžiaga turi ultravioletinių spindulių apsaugą, dėl to didelis karštis jiems nekenkia.


 • Per kiek laiko vanduo prisipila į baseiną?

Priklausomai nuo baseino dydžio bei vandens slėgio, baseinas prisipildo vandens nuo 2 valandų. Pildami vandenį pirmąsias minutes stebėkite, ar lygiai pasiskirsto vanduo, ar baseinas stovi ant lygaus paviršiaus.


 • Ar galima šokti į baseiną nuo kopėtėlių ar kitų platformų?

Ne. Kopėtėlės skirtos tik įlipti ar išlipti iš baseino. Intex baseinai nėra tokie gilūs, kad galėtumėte tinkamai panerti. Šokdami į baseiną, rizikuojate rimtai susižaloti.

 • Iš kokios medžiagos pagamintas baseinas?

Baseinas turi tris PVC sluoksnius, užtikrinančius jo tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Du išoriniai sluoksniai yra iš ypatingai stipraus polivinilchlorido, vidinis sluoksnis -poliesterinis tinklelis, suteikiantis papildomą sienelių apsaugą.


 • Ar baseino komplektacijoje yra taisymo komplektas?

Taip. Mažas skylutes ir įbrėžimus galima puikiai suklijuoti šio komplekto pagalba. Klijuojamas paviršius turi būti švarus ir sausas.


 • Ar vandeniui baseine pašildyti galima naudoti elektrinį vandens šildytuvą?

Taip. Šildytuvo darbinė temperatūra 17-35 laipsniai šilumos. Vanduo, prabėgdamas pro kaitinimo elementą, į baseiną grįžta sušilęs.
Šildytuvas jungiamas po filtro siurblio, dėl to per jį prateka jau prafiltruotas vanduo, kuris patenka tiesiai į baseiną sušilęs. Šildytuvas tinkamas baseinams nuo 1663L-16806L talpos. Turi termostatą, kuris užtikrina, kad vanduo baseine nebus per karštas. Nenaudokite baseino, kada yra įjungtas šildytuvas ar filtro siurblys. Geriausia baseiną šildyti uždengus, kad šiluma greitai neišgaruotų. Šildytuvas naudoja 220-230 V; 2,8 kW; 11.7-12.2 A.


 • Ar baseino karkasas negali išsiardyti?

Prieš pradėdami surinkinėti karkasinį baseiną, išlyginkite žemės paviršių. Vertikalios rėmo kojos turi tvirtai stovėti ant žemės, kad neįgrimztų ir tokiu būdu neišardytų konstrukcijos.


 • Ką svarbu žinoti, pildant vandeniu baseiną?

Prisipylus šiek tiek vandens į baseiną, išlyginkite visas dugno raukšles, kokybiškai jį ištiesinkite.Vėliau, pvz. valant dugną siurbliuku, raukšlės labai maišys valymui, o ir pripildžius vandens, baseino dugną sunku koreguoti, gali tekti net išpilti vandenį ir iš naujo sustatyti baseiną. Kuo geriau įtempsite ir ištiesinsite baseiną, tuo tvirčiau jis stovės.


 • Baseinų garantija

Intex baseinams suteikiama 12 mėnesių garantija.

Specifikacija

694105740058
163853

Apie Intex

Intex

Intex company for more than 40 years produces pools, water beds and SPA.

Their first product - beach ball, from then on Intex designed matresses, but their biggest success was outdoor pool (1997). Now pools are being sold in more than 100 countries.

Company's goal is to focus on comfort, safety and enjoyment. Also company is eco-friendly, because of reducing it's carbon percentage in products.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".