Pagrindinis  | MusclePharm Re-con 1200 g  | PowerSport.lt

MusclePharm Re-con 1200 g


RE-CON® yra unikali, aukšto veiksmingumo po treniruotė atsistatymo, papildymo ir augimo formulė. RE-CON® buvo sukurtas tam, kad maksimizuotų pačios svarbiausios fazės atleto treniruočių programoje veiksmingumą.

46.00 €
Skonis

Sblizingas.lt - naujasdizainas.com

Re-CON

MusclePharm Re-con 1200 g

MusclePharm RE-CON® - 7 pakopų sistema kūno energijos rezervų atstatymui, bendram kūno atsistatymui ir pažeistų audinių atkūrimui. Tai leidžia maksimizuoti tavo po treniruotinį augimą, atsistatymą ir maksimaliai išnaudoti anabolinį langą.

MusclePharm RE-CON® sudėtyje esantys angliavandeniai atstato gliukogeno rezervus, suteikia kuro raumenims ir svarbiausiai, pridėjome lastelių detoksifikatorius, kurie padeda sumažinti katabolinius procesus ir skatina sveiką lastelių sandarą. Produktas sukurtas pagerinti kūno adapcinį atsaką į sunkų ir alinantį sportavimą.

1 pakopa: PAPILDYMAS (Carb-Max™ Matrica): Carb-Max™ yra moksliškai sukurta formulė, į kurios sudėtį įtraukti specialiai atrinkti angleviandenių šaltiniai, kurie skirti atstatyti energijos rezervus ir suteikti tolimesnės energijos. Todėl šis junginys pasižymi sparčiu molekulių atsatymu ir energijos papildymu.

2 pakopa: ATKŪRIMAS (Anabolinė matrica): Tyrimai parodė, jog šakotosios amino rūgštys yra ypatingai svarbios raumenų augimui. Šis teiginys ypatingai aktualus periodui iškart po treniruotės, dar žinomam, kaip “anaboliniam langui”. Šakotosios amino rūgštys ir svarbiausios amino rūgštys padeda atkurti pažeistus audinius ir jiems augti. Re-Con yra 6 gramai svarbiausių amino rūgščių ir 6 gramai šakotojų amino rūgščių.

3 pakopa: ATSISTATYMAS (atsistatymo spartinimo matrica): Labiausiai organizme trūkstama amino rūgštis, glutaminas, yra žinomas dėl imuninės sistemos gerinimo, raumenų auginimo ir lastelių rehidratavimo savybių. RE-CON® sudėtyje yra kiek daugiau nei 5 gramai glutamino ir kitų atsistatymą skatinančių medžiagų.

4 pakopa: PASIKROVIMAS (Anti-stresinė ir adaptacinė matrica): Kortizolis ir laisvieji radikalai yra pagrindiniai du atsistatymo procesų slopintojai organizme. Mūsų pasikrovimo matrica turi keletą ypač svarbių sudedamųjų dalių padedančių palaikyti sveiką kortizolio kiekį, kuris neleistų jam trukdyti atsistatymui ir neslopintų augimo.

5 pakopa: PAPILDYMAS (raumenų papildymo matrica): Beta alaninas ir citrulino malatas, remiantis moksliniais tyrimais, padeda atstatyti molekulėse energiją ir taip užtikrina geresnes treniruotes. RE-CON® papildymo matrica atstato molekulių energijos lygį ir parengia jas sekančiam treniruočių ciklui.

6 pakopa: PERKROVIMAS (Insulinogeninė matrica):  Insulinas yra labiausiai anabolinis hormonas kūne, to nepaneigsi... RE-CON® esantys insulinogenai ir insulino imituotojai gali padėti atsitatymą skatinančiom medžiagom greičiau patekti iš kraujo į raumeninį audinį. Todėl medžiagos esančios RE-CON sudėtyje skatina greitesnį medžiagų įsisavinimą.

7 Pakopa: REGENERAVIMAS (Raumenų detoksifikavimo matrica): RE-CON® sudėtyje yra gausu svarbių žolių ekstraktų ir fitomedžiagų, kurios skatina greitesnį atsistatymą, regeneraciją ir atsikūrimą. Taip pat sudėtyje yra keletas svarbių detoksikantų, kurie padeda pašalinti krūvio metu susidariusius laisvuosius radikalus, taip užtikrinant jūsų lastelių sveikatą.

Pakuotė: 600 g (15 porcijų), 1200 g (30 porcijų)

Porcijos sudėtis (40g)
Kalorijos     80      
Angliavandeniai     20g     7%
Iš jų paprastieji    7g     *
Vitaminas C (Askorbinė rūgštis)     500mg     833%
Vitaminas E     75 IU     250%
Vitaminas B-6 (Pirodoksino HCL)     5 mg     250%
Kalcis (iš fosfatų ir silikatų)     80mg     8%
Fosforas     100 mg     5%
Magnis     360mg     90%
Chloras     50 mg     2%
Natris     60 mg     2%
Kalis     25 mg     2%
Recon raumenų atstatymo mišinys     40,000 mg     *

Carb Max ™ 3 pakopų angliavandenių aprūpinimo sistema:
Gliukozės polimerai, dekstrozė, inulinas

Anabolinis kompleksas
3:1:2 BCAA mišinys (šakotosios amino rūgštys)
L-leucinas, l-isoleucinas, l-valinas
EAA mišinys (svarbiausios amino rūgštys)
Glicinas, l-threoninas, l-lizinao HCL, l-fenilalaninas, l-metioninas, l-triptofanas

Atsistatymo spartinimo kompleksas
L-glutaminas, l-argininas, l-piroglutaminė rūgštis

Raumenų didinimo kompleksas
Beta-alaninas, citrulino malatas, Suma šaknų ekstraktas (Pfaffia paniculata), imbiero šaknų ekstraktas (Zingiber officinale)

Anti-Stress & Adaptogen Matrix
Ascorbic Acid, Phosphatidyl Lecithin Complex, L-Cystine, Dimethylglycine (DMG), Gynostemna pentaphyllum

Raumenų detoksifikatoriai
Cranberry Extract (containing 4-hydroxyisoleucine), Gymnema Sylvestre, Vanadyl Sulfate, Chromium Polynicotinate

Kitos sudedamosios dalys
Natural and Artificial Flavors, Citric Acid, Calcium Silicate, Malic Acid, Tricalcium Phosphate, Salt, Sucralose, Acesulfame Potassium, Potassium Chloride, Vitamin E, Pyridoxine HCL, FD&C Red #40

*Rekomenduojama paros norma (RPN) nenustatyta

Vartojimas: 1/2 arba 1 kaušelį (40 g) sumaišyti su 180-360 ml vandens iškarto po treniruotės.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

 

653341412218

MusclePharm yra JAV įmonė, kurios gaminamus papildus parduoda daugiau nei 120 šalių. Jos produkciją yra laimėjusi begales apdovanojimų įvairiose šalyse. Viena iš pasaulinių lyderių papildų gaminime.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".