Multifunkciniai centrai  | Multifunkcinis centras KETTLER Multigym  | PowerSport.lt

Multifunkcinis centras KETTLER Multigym


Jėgos staklės KETTLER Multigym suteikia galimybę treniruoti įvairias raumenų grupes (galimi 21 skirtingi pratimai).

Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
949.00 €

KETTLER Multigym Jėgos staklės

Jėgos staklės KETTLER Multigym suteikia galimybę treniruoti įvairias raumenų grupes (galimi 21 skirtingi pratimai). Treniruoklis turi traukimo skersinį pilvo raumenims, kojoms, rankoms. 16 svarmenų sekcijų po 5 kg ledžia optimaliai išnaudoti iki 80 kg apkrovą pagal Jūsų pasirinktą treniruotės rėžimą. Reguliuojamas suolelis ir apsauginės pagalvės suteikia komforto treniruotės metu.

Pratimai Peteliškės pratimas krūtinei (butterfly)
Kojų kėlimas sėdint
Svarmenų spaudimas sėdint (stumimas)
Lyno pritraukimas, pečių, krūtinės ir nugaros raumenims
Atsilenkimai traukiant lyną (crunches with rope)

Irklavimas

Techniniai duomenys Reguliuojamo aukščio sėdėjimo suolelis
Svarmenų kolona 5 - 80 kg (16 vnt. po 5 kg)
Maksimalus vartotojo svoris 130 kg
Surinkto treniruoklio matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 181 x 109 x 200 cm
Spalva Šviesiai pilka/juoda

KETTLER kompanija geriausiai žinoma kaip treniruoklių gamintoja. Kompanija įkurta Vokietijoje 1949 metais ir iki 1970 m. daugiausiai dėmesio buvo skiriama turistinio inventoriaus gamybai. Vėliau pradėtas gaminti atletinės gimnastikos inventorius. Kettler produkcijos gamyboje naudojami savi patentuoti išradimai. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.

KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. KETTLER produkcija lyderiauja Europos rinkoje, bet dėl savo aukštos kokybės ją pamėgo ir amerikiečiai. Treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".