Mobilus krepšinio stovas Sure Shot New Orleans  | PowerSport.lt

Mobilus krepšinio stovas Sure Shot New Orleans

162687
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2020-03-22
335,00 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Mobilus krepšinio stovas New Orleans. Skirtas namų naudojimui. 

Savybės: 

- Trijų dalių stovas pagamintas iš 90 x 2 mm storumo vamzdžių. 

- Lenta atspari įvairioms oro sąlygoms, išmatavimai: 112 x 73 cm, 2 cm storis; 

- Stovo pagrindas pagamintas iš plastiko, jis yra su ratukais;

- Pagrindas gali būti pildomas vandeniu arba smėliu, arba vandens ir smėlio mišiniu;

- Svoris: 40kg. 

Specifikacija

Apie Sure Shot

Kompanija, savo veiklą pradėjusi nuo sporto įrangos gamybos, praėjus trims metams nuo savo veiklos jau bendradarbiavo su JAV bendrove Sure shot, tiekiančia plastikines krepšinio lentas ir nešiojamus gatvės ritulio vartus. Visgi, laikui bėgant orientavosi į krepšinio įrangos gamybą ir 1996 metais tapo, Atlantoje vykusiose olimpinėse žaidynėse, pagrindinis šios įrangos tiekėjas. Tai buvo vienas didžiausių kompanijos pasiekimų, kurį sekė ir dar didesni pasiekimai, kompanija nusipirko JAV korporaciją ir toliau vystė prekės ženklo Sure shot plėtrą.

Dabar Sure shot yra gerai žinomas tiek Europoje, tiek visame pasaulyje. Nuo 2001 metų tapo Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA ​​partneriu ir nuo tada yra viena iš devynių kompanijų pasaulyje, kurios turi FIBA ​​sertifikatą, o nuo 2004 metų įgijo ir ISO 9001 sertifikatą.

 

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.
Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo. Plačiau skaitykite: "privatumo politika".